Վաղը նախընտրական հանրահավաք է անցկացնելու նաև Արամ Դանիելյանը: Միքայելյանի խոսքով` դա կլինի գործող քաղաքապետի «վերջին զանգ», որից հետո ինքը Դանիելյանին...
Daily Archives: Փետրվարի 9, 2012
Փետրվարի, 2012
9 Փետրվարի
Պաշտպանության նախարարի մամուլի խոսնակը Epress.am-ից պահանջել է հանել տեսանյութը
Այսօր առավոտյան Epress.am-ի խմբագրություն է զանգահարել Հայաստանի պաշտպանության նախարարի մամուլի քարտուղար Դավիթ Կարապետյանը և պահանջել է կայքից...
«Ժամանակն» ու «Արմնյուզը» ներողություն խնդրեցին Սյունիքի մարզպետից
«Ժամանակ» օրաթերթն ու «Արմնյուզ» հեռուստաընկերությունը Սյունիքի մարզպետ Սուրեն Խաչատրյանից ներողություն են հայցել`նրա հասցեին ապատեղեկատըվություն հրապարակելու համար:
ՀՀԿ-ն նախընտրում է «մեկ մոմ վառել, քան խավարն անիծել»
«Ի՞նչ կարող է անել ընդդիմությունը, ի՞նչ լծակների է տիրապետում ընդդիմությունը: Մենք ունենք մեր ծրագրերը և, իշխանության գալով, կիրականացնենք այն, որտեղ կբացառվեն կոռուպցիան...
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ — ԱԺ-ում պատգամավորները մեկը մյուսի փոխարեն են քվեարկում
այսօր ԱԺ-ում առաջին ընթերցմամբ ընդունել է «Արտակարգ դրության իրավական ռեժիմի մասին» օրենքի նախագիծը, որին կողմ է քվեարկել 67 պատգամավոր: «Ժառանգության»...
Ռուսաստանցի չինովնիկը հայաստանյան այցն արդյունավետ է համարել
«Ուրախ եմ, որ հայ-ռուսական դաշնակցային հարաբերությունները դինամիկորեն են զարգանում: Մեր քաղաքական երկխոսության բարձր մակարդակը, ապրանքաշրջանառության...
«Իշխանությունը Պետերբուրգից է գալիս». Պուտինն ու Մեդվեդևը ավանակին են թամբել (ՖՈՏՈ)
Դրանցից մեկում Մեդվեդևն ու Պուտինը նստած են ավանակի վրա`փորձելով տրորել կաշառակերության օձին և մասնակցում են կաշառակերի գլխատմանը...
Փաստաբանների պալատը փորձում է հաճոյանալ Վովա Գասպարյանին. կարծիք
Ոստիկանության և փաստաբանների պալատի միջև երեկ ստորագրված համագործակցության հուշագրով փաստաբանները դադարեցնում են իրենց պայքարը «ջեբի փաստաբանների»...
Բանգլադեշցի Համիկին ազատ են արձակել
Բանգալդեշցի Համիկի՝ Աշոտ Ավետիսյանի խափաման միջոցը երեկ երեկոյան փոխվել է. նա ազատ է արձակվել Հայաստանից չբացակայելու ստորագրութամբ:
Հայաստանում այսուհետ գույքը գրանցելիս կարելի է չայցելել կադաստր
«Սա լուրջ միջոցառում է, որ մեր քաղաքացիները կարող են չայցելել կադաստր և էլեկտրոնային եղանակով օգտվել այդ ծառայությունից», - կարևորելով որոշման ընդունումը...

Daily Archives: 9 февраля, 2012
Необходимость продолжения содействия развитию возможности критического и независимого мышления, в частности, у молодого поколения жителей Южного... -
Бангладешского авторитета выпустили под поспику о невыезде из Армении
8 февраля была изменена мера пресечения Ашота Аветисяна, известного по прозвищам Амик Бангладешский или Нептуни Амик. Авторитет является директором спорт... -
Скандал: армянские депутаты подтасовали голосование и нагло врали журналистам
Журналисты заметили и то, как бывший министр здравоохранения, член фракции РПА Ара Баблоян проголосовал вместо троих. Однако и он стал, улыбаясь, отрицать, что... -
Преподаватель армянского вуза намерена покончить с собой 8 марта
Фемида Давтян пишет, что проведя в тюрьме год и 10 месяцев – 666 дней, – она попала под амнистию, однако ее продолжают вызывать в полицию. «В знак протеста я покончу с... -
Покрытые с ног до головы волосами сестры мечтают о замужестве (ФОТО)
23-летняя Савита, 18-летняя Мониша и 16-летняя Савитри Сангли живут в небольшой деревне в центральной Индии. От своего отца они унаследовали редкое расстройство... -
Китайцы женят барана на оленихе
Зоологический парк напечатал 500 билетов для желающих посетить свадьбу барана и оленихи. Кроме того, учреждение выпустило и футболки к предстоящему торжеству... -
Саркисян пообещал правящую партию без бизнесменов
«Думаю, что на сегодняшний день рано давать ответ на этот вопрос. Мы еще не знаем, кто будет выдвигаться и на каком избирательном участке, потому что это может быть не... -
Армении нужна победа Путина, вывел его коллега
На сегодняшний день силой, обеспечивающей в России стабильное развитие, является премьер-министр Владимир Путин. Не секрет, что всякое событие, которое в России... -
Ереван: Израильский ученый говорил о Геноциде без политического расчета
Налбандян заявил, что термин "холокост" никогда и не применялся для определения Геноцида армян, и события 1915 года в Османской Империи всегда назывались... -
Министр обороны Армении заснул, когда речь зашла об экологии (ВИДЕО)
Во второй половине дня зал заседаний Национального Собрания был, как обычно, пуст. Оганян закрыл глаза и опустил голову, когда депутат от партии "Наследие" Степан...