Գևորգյանի խոսքով՝ սա դասական ընտանեկան բռնության դեպք է․ կինը հերթական անգամ բռնության ենթարկվելուց հետո փախել է տանից, հայրն էլ ցանկանում է...
Daily Archives: Հունվարի 13, 2017
Հունվարի, 2017
13 Հունվարի
Դատավորը չի ուզում պատգարակի վրա պառկած հիվանդ կալանավորի ներկայությամբ նիստ գումարել
«Շիրխանյանը անկողնային հիվանդ է, 5 ամիս է՝ նա չի կարողանում իջնել, լոգանք ընդունել։ Նա ոչ թե չի ցանկանում գալ դատի, այլ չի կարող և պահանջել է...
Կառավարությունը խաղողագործների պարտքն ընկերության փոխարեն չի փակելու
Վարչապետն ասել է, որ ինքը պարտավոր չէ իմանալ այս հարցի մանրամասները, սակայն գիտի, քանի որ աղմուկը շատ է։
Հայաստանում ոստիկանական բռնությունները մնում են անպատիժ
Ոստիկանության բռնությունների համար հաշվետվողականությունն էական է հանրային վստահության վերականգնման համար, այն դեպքում, երբ մարդիկ...
Արմինե Առաքելյանին բռնության ենթարկողների նկատմամբ քրեական հետապնդում չի իրականցվի
Քննչական բաժինն իրավապաշտպանին բռնությամբ հիվանդասենյակ տեղափոխելն ու նրան կապելը համարել է օրինաչափ...

Daily Archives: 13 января, 2017
Карена Хечояна обвиняли в периодическом насилии к супруге Лусинэ Габузян и несовершеннолетей дочери Марусе Хечоян... -
Премьер: Правительство Армении не возьмет на себя долги винного завода перед сельчанами
Глава правительства заметил, что не обязан быть в курсе подробностей этого дела, но ему о нем известно, так как «много шума»... -
Уголовного преследования в отношении подвергших пыткам армянскую правозащитницу не будет
Следственный отдел счел закономерным насильственный перевод правозащитницы в палату и содержание ее связанной... -
В Армении насилие со стороны полиции остается безнаказанным
В июле 2016 года власть применила силу к мирным демонстрантам и атаковала журналистов, освещавших акции в Ереване... -
Врач скончавшейся роженицы из армянского города в бегах – отец женщины
Через 15 часов после смерти плода, из-за мертвого плода появились белые сгустки крови, кровь разжижилась, моя дочь... -
120 миллиардов долларов не уберегли Азербайджан
ВВП рухнул в два раза, зависимость от импорта по 8 группам важных товаров превысила 70%, зависимость от внешних кредитов превысила 30% и через пару лет...