Սարկոզին թաքցնում է կնոջ հղիության փաստը. ԶԼՄ-ներ
Ֆրանսիայի նախագահ Նիկոլա Սարկոզիի կինը երախայի է սպասում: Այս մասին հաղորդում է Closer պարբերականը` հղում կատարելով նախագահի շրջապատի աղբյուրներին:
Պարբերականի տվյալների համաձայն` Սարկոզին փորձում է թաքցնել Կարլա Բրունիի հղիության փաստը: Ինչպես հայտնում է պարբերականը, ապագա երեխայի սեռը հայտնի չէ:
Ինչպես հայտնում են ֆրանսիական ԶԼՄ-ները, անցյալ տարվա դեկտեմբերին` Հնդկաստան կատարած պաշտոնական այցի ժամանակ, Սարկոզին և Բրունին Թաջ Մահալում են եղել: Այցից հետո տաճարի հոգևոր ծառայողը պատմել է, որ Բրունին խնդրել է իրեն աղոթել, որպեսզի տղա լույս աշխարհ բերի:
Եթե հղիության փաստն ապացուցվի, 43-ամյա նախկին մոդելը երկրորդ անգամ մայր կդառնա: Նա 10-ամյա արտամուսնական տղա ունի: Սարկոզիի համար այս երեխան 4-րդը կդառնա: Ֆրանսիայի առաջնորդը երկու տղա ունի առաջին ամուսնությունից և ևս մեկ որդի` երկրորդ ամուսնությունից:

СМИ: Николя Саркози скрывает беременность жены
Супруга президента Франции Николя Саркози ждет ребенка. Об этом сообщает таблоид Closer со ссылкой на источник, приближенный к президентской чете.
По сведениям журнала, Саркози старается не предавать огласке беременность Карлы Бруни. При этом пол будущего ребенка, как утверждает издание, пока неизвестен.
Как напоминают французские СМИ, в декабре прошлого года во время официального визита в Индию Саркози и его супруга посетили знаменитый Тадж Махал. После визита служитель храма рассказал, что Бруни просила его помолиться, чтобы у нее родился сын.
Если факт беременности подтвердится, то 43-летняя экс-модель станет матерью во второй раз. У нее имеется 10-летний внебрачный сын. Для самого Саркози это будет четвертый ребенок. У него два сына от первого брака и один сын от второго.