ՀԱԿ-ն ու իշխանությունն այս անգամ ժամադրվեցին նոր վայրում
Հուլիսի 26-ին` ժամը 12.00-ին, Կառավարության ընդունելությունների տանը տեղի կունենա Կոալիցիա - ՀԱԿ երկխոսության աշխատանքային խմբերի հանդիպումը, որից հետո աշխատանքային խմբերի ներկայացուցիչները կպատասխանեն լրագրողների հարցերին: Այս մասին հայտնում են ՀՀ ԱԺ-ից:
Աշխատանքային խմբերի առաջին հանդիպումը կայացել էր հուլիսի 18-ին «Էրեբունի» հյուրանոցի Հանրային խորհրդի փոքր նիստերի սրահում: Հանդիպումից հետո Կոնգրեսը 5 կետ պարունակող հայտարարություն էր տարածել, որոնցից մեկով պահանջում էր հետագա հանդիպումները անցկացնել չեզոք վայրում:

A meeting between working groups from the ruling coalition and the Armenian National Congress will take place in the RA Government Guest House on Jul. 26 at 12 pm, after which point representatives of the working groups will respond to journalists’ questions, according to the RA National Assembly.
Recall, the first meeting of the parties took place on Jul. 18 in a Erebuni Hotel meeting room where Public Council meetings usually take place. Afterwards, the opposition representatives issued a statement in which they asked that future meetings be held in a neutral venue.