Երկու թոշակառու կանայք ինքնասպան են եղել Երևանում
Ինչպես aravot.am-ին հայտնել է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, ժամը 12.00-ի սահմաններում 67-ամյա Տատյանա Անդրեյչիկովան, ով բնակվում է Նժդեհի 18 շենքում, իրենց շենքի տան շքամուտքում կախվելու միջոցով ինքնասպան է եղել։
Մինչ ոստիկանության Շենգավիթի բաժնի օպերատիվ–քննչական խումբը նշված վայրում քննչական գործողություններ էր կատարում, հերթական ինքնասպանությունն է տեղի ունեցել Շենգավիթ վարչական շրջանում։
Ժամը 14.00-ի սահմաններում 62-ամյա Շուշանիկ Ջագարյանը, ով բնակվում էր Վերին Շենգավիթ 2 փողոցի 2-րդ շենքում, իր կյանքին վերջ տալու նպատակով 6-րդ հարկից իրեն ցած է նետել։
2 դեպքերով էլ ոստիկանության քննչական գլխավոր վարչության Շենգավիթի քննչական բաժնում նյութեր են նախապատրաստվում։ Ինքնասպան եղած երկու կանայք թոշակառուներ են եղել։

Ереванские пенсионерки покончили с собой в один день
7 февраля в ереванском административном районе Шенгавит произошло сразу два случая самоубийства. Фотожурналист Гагик Шамшян сообщил aravot.am, что около полудня 67-летняя Татьяна Андрейченкова, проживающая по адресу Нжде 18, повесилась в подъезде своего дома.
Пока оперативно-следственная группа Шенгавита проводила на месте следственные мероприятия, в этом же районе было совершено второе самоубийство.
В 14:00 62-летняя Шушаник Джагарян, которая жила в здании №2 второй улицы Верхнего Шенгавита выбросилась с шестого этажа.
По обоим случаям в шенгавитском следственном отделе главного следственного управления полиции готовятся материалы. Совершившие самоубийство женщины были пенсионерками.