Երկու թոշակառու կանայք ինքնասպան են եղել Երևանում
Ինչպես aravot.am-ին հայտնել է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, ժամը 12.00-ի սահմաններում 67-ամյա Տատյանա Անդրեյչիկովան, ով բնակվում է Նժդեհի 18 շենքում, իրենց շենքի տան շքամուտքում կախվելու միջոցով ինքնասպան է եղել։
Մինչ ոստիկանության Շենգավիթի բաժնի օպերատիվ–քննչական խումբը նշված վայրում քննչական գործողություններ էր կատարում, հերթական ինքնասպանությունն է տեղի ունեցել Շենգավիթ վարչական շրջանում։
Ժամը 14.00-ի սահմաններում 62-ամյա Շուշանիկ Ջագարյանը, ով բնակվում էր Վերին Շենգավիթ 2 փողոցի 2-րդ շենքում, իր կյանքին վերջ տալու նպատակով 6-րդ հարկից իրեն ցած է նետել։
2 դեպքերով էլ ոստիկանության քննչական գլխավոր վարչության Շենգավիթի քննչական բաժնում նյութեր են նախապատրաստվում։ Ինքնասպան եղած երկու կանայք թոշակառուներ են եղել։

Two Women Commit Suicide in Yerevan
Two women killed themselves in Yerevan's Shengavit administrative district today. As told to Aravot.am by photojournalist Gagik Shamshyan, at around 12 pm, Tatyana Andreychikova, 67, who lived at 18 Nzhdeh, hung herself inside the entrance to her building.
While police were investigating this first incident, another suicide took place in the same district. At around 2 pm, Shushanik Jagaryan, 62, who lived at building no. 2 on Verin Shengavit's 2nd street, jumped from the sixth floor of the building.