28-ամյա աղջիկը նետվել է Կիևյան կամրջից
Երեկ Երևանի Կիևյան կամրջից նետվելով` ինքնասպանություն է գործել Ավան վարչական շրջանի Նարեկացի թաղամասի բնակիչ, 28-ամյա Յանա Մանասյանը:
Ինչպես «Առավոտ»-ին հայտնել է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, դեպքի վայր են ժամանել շտապօգնության ծառայության աշխատակիցները, սակայն աղջիկն արդեն մահացած է եղել:
Շամշյանը հայտնել է նաև, որ Կիևյան կամրջին հարակից`Հալաբյան փողոցում ոստիկանության օպերատիվ խումբը հայտնաբերել է «Ֆոլքսվագեն» մակնիշի ավտոմեքենա, որը պատկանում էր ինքնասպանություն գործած աղջկան: Այն տարել են տուգանային հրապարակ:

Yana Manasyan, 28, a resident of the Narekatsi neighborhood in Yerevan's Avan administrative district, committed suicide by jumping off the Kievyan Bridge in Yerevan yesterday.
As told to local daily Aravot ("Morning") by photojournalist Gagik Shamshyan, emergency workers arrived o the scene; however, the young woman was already dead.
Shamshyan further stated that adjacent to the Kievyan bridge, on Halabyan street, police found a Volkswagen make of vehicle which belonging to the deceased. The vehicle was taken to the pound.