Daily Archives: Փետրվար 6, 2017
Փետրվարի 6-ին՝ ժամը 11:00-ի սահմաններում, Լեռնային Ղարաբաղի Պաշտպանության բանակի հյուսիսարևելյան ուղղությամբ տեղակայված... -
6 Փետրվար
Թլիկ գյուղի ջրի խնդիրը չլուծված է մնում․ ԱԱԾ֊ից նոր թույլտվություն է հարկավոր
«Գյուղացիներն իրենց միջոցով նոր պոմպ են գնել ու մի կերպ կարողացել էին աշխատակցի համար թույլտվություն ստանալ, սակայն նա... -
Պատգամավորն աշխատողներին ստիպում է վերագրանցվել իր ընտրատեղամասում․ Փաշինյան
Նա նշել է, որ Հայաստանի քաղաքացիները պետք է ունենան ամբողջական տեղեկություններ վերջին 20 տարում Հայաստանի պետական ունեցվածքի մասին... -
Հայաստանի տների մեծ մասն այս ձմռանը թերջեռուցված է․ հարցում
Մեր հարցմանը մասնակցել են 50 տնային տնտեսություններ Երևանից և 41 մարզային քաղաքներից և գյուղերից։ Հարցվածների մեծ մասը նշել է.... -
Ադրբեջանցի զինվորականի դին հանձնեցին սահմանային միջադեպից 40 օր անց
Դիակի փոխանցման գործողությունը տեղի է ունեցել հայաստանյան Իջևան և ադրբեջանական Ղազախ քաղաքների միջև անցնող ճանապարհին... -
Գյուղը ջուր չունի․ փչացած պոմպը ռուսական զորքերի ենթակայության տակ գտնվող տարածքում է
«Գյուղն արդեն քսան օր է ջուր չունի: Գյուղացիներն իրենց միջոցներով գնել են նոր պոմպ, բայց պարզվում է՝ չեն կարող...

Daily Archives: 6 февраля, 2017
«Сельчане купили на свои средства новую помпу и кое-как сумели получить разрешение, но рабочий не сумел отремонтировать помпу... -
Армянский депутат заставляет своих сотрудников менять прописку перед выборами — Пашинян
в настоящее время я получаю множество писем, авторы которых заявляют, что вы заставляете сотрудников супермаркета «САС» поменять прописку... -
В большинстве домов Армении отопление ниже нормы
Часть респондентов заявила, что территория дома отапливается неравномерно, в основном отапливается столовая, есть территории... -
Азербайджанской стороне передан труп военного через 40 дней после инцидента на границе
При поддержке Международного комитета Красного креста 5 февраля азербайджанской стороне был передан труп азербайджанского военного... -
20 дней без воды. Сельчан не пускают к насосной помпе на территории российской военбазы
Сельчане на свои средства купили новую помпу, но выясняется, что заменить помпу они не могут, так как она находится на территории, подведомственной...