Daily Archives: Մայիս 27, 2011
Այսօր «Դատապարտյալների հիվանդանոց» ՔԿՀ-ից ազատ արձակված քաղբանտարկյալ, ազատամարտիկ, ՀՀ ԱԺ նախկին պատգամավոր Սասուն Միքայելյանն այցելեց... -
Ժամը 20:30-ի դրությամբ ազատ է արձակվել 117 բանտարկյալ
Մայիսի 27-ին, ժամը 20:30-ի դրությամբ, ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական հիմնարկներից ազատ են արձակվել թվով 117 դատապարտյալ, հայտնում է Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության... -
ՆԻԿՈԼ ՓԱՇԻՆՅԱՆԻՆ ԱԶԱՏ ԱՐՁԱԿԵՑԻՆ (թարմացվում է)
Վայրկյաններ առաջ «Արթիկ» ՔԿՀ-ի դարպասներից դուրս եկավ քաղբանտարկյալ Նիկոլ Փաշինյանը: Նա արդեն լքել է ՔԿՀ-ի տարածքը և դուրս եկել դարպասների մոտ հավաքված մարդկանց մոտ... -
Ազատ է արձակվել 82 դատապարտյալ
Մայիսի 27-ին, ժամը 19:30-ի դրությամբ, ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական հիմնարկներից ազատ է արձակվել թվով 82 դատապարտյալ... -
«Արթիկ» ՔԿՀ-ից դուրս բերեցին Նիկոլ Փաշինյանի իրերը (թարմացվում է)
«Արթիկ» ՔԿՀ-ի շենքից րոպեներ առաջ դուրս բերեցին Նիկոլ Փաշինյանի իրերը: Սպասվում է, որ մոտակա 10-15 րոպեների ընթացքում քաղբանտարկյալը վերջապես ազատ կարձակվի... -
Պարգևներ ՀՀ նախագահից՝ Հանրապետության տոնի կապակցությամբ
Հայաստանի Հանրապետության նախագահի հրամանագրերով, Հանրապետության տոնի կապակցությամբ` գիտության, կրթության, մշակույթի, արվեստի, տնտեսության... -
Ազգային մրցունակության հիմնադրամի տնօրենն այնտեղ այլևս անելիք չունի
Epress.am-ի հարցին` թե որն է դիմումում նշված պատճառը, Հիմնադրամի հասարակայնության հետ կապերի համակարգող Հրաչուհի Բարսեղյանը նշել է, որ Փափազյանն իր... -
ՖՈՏՈՇԱՐՔ. Սասուն Միքայելյանը` ազատության մեջ
Նշենք, որ ՔԿՀ-ից դուրս գալուց անմիջապես հետո Սասուն Միքայելյանը այցելել է ՀՀ առաջին նախագահ, ՀԱԿ առաջնորդ Լևոն Տեր-Պետրոսյանին... -
Սասուն Միքայելյան. «Սա ոչ թե համաներում է, այլ համարյա ներում»
«Բնականաբար, շարունակելու եմ իմ պայքարը` ինչքան դժվարություն էլ լինի: Իմ նկատմամբ իշխանությունները նման բան պիտի չանեին»... -
«Արթիկում» սպասում են դատավորին, որից հետո Փաշինյանին ազատ կարձակեն
«Արթիկ» ՔԿՀ-ի աշխատակազմի ներկայացուցիչներից մեկը նշել է, որ իրենք սպասում են դատավորի ժամանմանը, որից հետո Փաշինյանին հաշված րոպեների ընթացքում...

Daily Archives: 27 мая, 2011
На положение 20:30 из уголовно-исполнительных учреждений при Министерстве вышли 117 осужденных, сообщает начальник отдела по связям... -
Никол Пашинян на свободе
Мы будем бороться до конца, до внеочередных президентских выборов». Об этом сразу после освобождения заявил теперь уже бывший политзаключенный Никол Пашинян... -
Директор фонда национальной конкурентоспособности завершил свою миссию
В беседе с Epress.am координатор связей с общественностью Фонда Грачуи Барсегян отметила: «Ничего скандального и никаких интриг здесь нет»... -
ФОТОРЕПОРТАЖ. Сасун Микаелян вышел на свободу
У уголовно-исполнительного учреждения «Больница для заключенных» бывшего депутата, политзаключенного Сасуна Микаеляна... -
Из тюрьмы вынесли вещи Пашиняна. Сам он выйдет через 15 минут (обновляется)
Из здания тюрьмы вынесли вещи Никола Пашиняна. в Гюмри были отправлены соответствующие документы, которые... -
В ожидании судьи. Сторонники оппозиции требуют Никола
Один из сотрудников администрации тюрьмы «Артик» заявил, что они также ждут судью, после чего Пашиняна освободят в считанные минуты. Люди кандируют «Свободу Николу!»... -
«Не амнистия, а почти прощение» — политзаключенный
«Я никогда не ошибался за всю свою сознательную жизнь, и я отсидел три года и три месяца ради свободы моего народа»... -
Против демонстрантов в Барселоне применили резиновые пули и дубинки
Акция протеста в Барселоне - часть общенациональной кампании против существующей политической системы... -
Политзаключенный Микаелян на свободе (обновлено)
Ветерана карабахской войны Сасуна Микаеляна лишили неприкосновенности, арестовали и посадили на 8 лет за «организацию массовых беспорядков» в 2008... -
Матч Россия-Армения можно посмотреть на площади Франции
Просим Вас всех уведомить об этом мероприятии ВСЕХ Ваших друзей на Фэйсбук. Побеждать будем ВМЕСТЕ...