Daily Archives: Մայիս 27, 2011
Այսօր «Դատապարտյալների հիվանդանոց» ՔԿՀ-ից ազատ արձակված քաղբանտարկյալ, ազատամարտիկ, ՀՀ ԱԺ նախկին պատգամավոր Սասուն Միքայելյանն այցելեց... -
Ժամը 20:30-ի դրությամբ ազատ է արձակվել 117 բանտարկյալ
Մայիսի 27-ին, ժամը 20:30-ի դրությամբ, ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական հիմնարկներից ազատ են արձակվել թվով 117 դատապարտյալ, հայտնում է Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության... -
ՆԻԿՈԼ ՓԱՇԻՆՅԱՆԻՆ ԱԶԱՏ ԱՐՁԱԿԵՑԻՆ (թարմացվում է)
Վայրկյաններ առաջ «Արթիկ» ՔԿՀ-ի դարպասներից դուրս եկավ քաղբանտարկյալ Նիկոլ Փաշինյանը: Նա արդեն լքել է ՔԿՀ-ի տարածքը և դուրս եկել դարպասների մոտ հավաքված մարդկանց մոտ... -
Ազատ է արձակվել 82 դատապարտյալ
Մայիսի 27-ին, ժամը 19:30-ի դրությամբ, ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական հիմնարկներից ազատ է արձակվել թվով 82 դատապարտյալ... -
«Արթիկ» ՔԿՀ-ից դուրս բերեցին Նիկոլ Փաշինյանի իրերը (թարմացվում է)
«Արթիկ» ՔԿՀ-ի շենքից րոպեներ առաջ դուրս բերեցին Նիկոլ Փաշինյանի իրերը: Սպասվում է, որ մոտակա 10-15 րոպեների ընթացքում քաղբանտարկյալը վերջապես ազատ կարձակվի... -
Պարգևներ ՀՀ նախագահից՝ Հանրապետության տոնի կապակցությամբ
Հայաստանի Հանրապետության նախագահի հրամանագրերով, Հանրապետության տոնի կապակցությամբ` գիտության, կրթության, մշակույթի, արվեստի, տնտեսության... -
Ազգային մրցունակության հիմնադրամի տնօրենն այնտեղ այլևս անելիք չունի
Epress.am-ի հարցին` թե որն է դիմումում նշված պատճառը, Հիմնադրամի հասարակայնության հետ կապերի համակարգող Հրաչուհի Բարսեղյանը նշել է, որ Փափազյանն իր... -
ՖՈՏՈՇԱՐՔ. Սասուն Միքայելյանը` ազատության մեջ
Նշենք, որ ՔԿՀ-ից դուրս գալուց անմիջապես հետո Սասուն Միքայելյանը այցելել է ՀՀ առաջին նախագահ, ՀԱԿ առաջնորդ Լևոն Տեր-Պետրոսյանին... -
Սասուն Միքայելյան. «Սա ոչ թե համաներում է, այլ համարյա ներում»
«Բնականաբար, շարունակելու եմ իմ պայքարը` ինչքան դժվարություն էլ լինի: Իմ նկատմամբ իշխանությունները նման բան պիտի չանեին»... -
«Արթիկում» սպասում են դատավորին, որից հետո Փաշինյանին ազատ կարձակեն
«Արթիկ» ՔԿՀ-ի աշխատակազմի ներկայացուցիչներից մեկը նշել է, որ իրենք սպասում են դատավորի ժամանմանը, որից հետո Փաշինյանին հաշված րոպեների ընթացքում...

Daily Archives: May 27, 2011
As of 8:30 pm today, there were 117 prisoners released under the general amnesty proposed by Armenian President Serzh... -
PHOTOS: Sasun Mikaelyan Greets Supporters Upon his Release
Photos following the release of former National Assembly deputy and imprisoned oppositionist Sasun Mikaelyan today. -
‘This Isn’t Amnesty, It’s an Almost Pardon’: Sasun Mikaelyan
"I have fought for my justice; it doesn't matter whether I was released through amnesty or not. I have been an innocent prisoner... -
Waiting for the Judge at Artik, So Nikol Pashinyan can be Released: Prison Staff
Since the judge hasn't yet arrived at Artik penitentiary, Nikol Pashinyan won't be released, said one of the Artik employees... -
I Did Not Betray Serzh Sargsyan: Sasun Mikaelyan
"I've always been the soldier of my people, and I am going to continue to serve my nation," said Sasun Mikaelyan who... -
Sasun Mikaelyan Released! (updated)
Former National Assembly deputy and imprisoned oppositionist Sasun Mikaelyan has been released from the Hospital for... -
Fans Can Watch Russia-Armenia Match Live Outside Yerevan’s Opera
On Jun. 4, Yerevan City Hall will be broadcasting the Russia–Armenia qualifying match live on the screen at France... -
Kim Kardashian’s Stolen Breasts on Album Cover (PHOTOS)
The reality star had her lawyers fire off a cease and desist letter to Terrace Martin and Devi Dev for using her image on... -
Heritage Party Not Jealous of Dialogue between HAK and Authorities
Heritage Party is not jealous of the dialogue between the Armenian National Congress and the Sargsyan administration since... -
Pope Shuts Down Monastery Where Dancing Sisters were Order of the Day
Pope Benedict XVI has closed a monastery in Rome, visited by Madonna, where a stripper turned nun was a star attraction.