Daily Archives: Փետրվար 3, 2017
«Ամեն անգամ, երբ գնում էր, ես դուրս չէի գալիս նրան ճանապարհելու․․․ Բայց էդ օրը ես իր հետևից, չգիտես ինչի, հելել եմ։ Մինչև վերջ հետևից... -
Փաշինյանն առաջարկում էր հաշվել պաշտոնյաների իրական փողերը․ ՀՀԿ֊ականները դեմ էին
«Ընտրությունը քաղաքական բովանդակության քննարկում է: Բա ի՞նչ անենք, քաղաքական բովանդակությունը դարակներում... -
Սեֆիլյանի գործով կալանավորվածը դադարեցրել է հացադուլը և ջրադուլը
Պապիկյանը նշել է, որ Պողոսյանի կալանքը երկարաձգելու դատարանի որոշումները արդեն բողոքարկվել են Վերաքննիչ և Վճռաբեկ դատարաններ... -
Ապրիլին հաշմանդամություն ձեռք բերած զինվորն անուշադրության է մատնված․ aravot.am
«Արդեն 11 ամիս է՝ պառկած եմ հիվանդանոցում, անտեսված եմ պետության կողմից: Շատ բան են խոսք տվել, իրենց խոսքի տերը չեն եղել: Ուղղակի ուզում եմ...

Daily Archives: 3 февраля, 2017
Но следователи не знали, что он отец Гнела. В тот день Маркосяну было хорошо известно о случившемся. Он вынес из воинской части окровавленную одежду... -
Президент Армении говорил о трусах в политике и решении проблемы Карабаха
- Один из президентов Соединённых Штатов выразил очень блестящую мысль. Он сказал, что никогда не надо бояться уступок или переговоров, но никогда нельзя... -
Армянские депутаты отказались определять реальный объем имущества чиновников
«Выбор – это обсуждение политического содержания. А что нам делать? Отложить политическое содержание в долгий ящик и раздавать избирателям конфеты, рис... -
Арестованный по делу ветерана Карабаха прекратил сухую голодовку
Решения суда о продлении срока заключения Погосяна уже обжалованы в Апелляционном и Кассационном судах, сообщил собеседник... -
Адвокат: Власти обманули арестованных по делу о беспорядках в Ереване
По словам адвоката, его подзащитного и других арестованных «принудили» признать вину, так как власти пообещали условное неприменение...