Daily Archives: Հունիս 21, 2018
Դավիթ Համբարձումյանն ու փոխքաղաքապետ Կարեն Օհանյանը կասկածվում են ապրիլի 22-ին Էրեբունի վարչական շրջանում... -
Ինչն է սեփականացրել Արտաբույնքի համայնքապետը․ ոստիկանությունը քննում է
Հեռուսատացույցի մասեր արտադրող գործարանն է Սեդրակյանը սեփականացրել և օգտագործել որպես չորանոց։ Այնտեղ սեզոնին տարել են սարերից հավաքված․․․ -
Նախարար Մանե Թանդիլյանը կշարունակի պաշտոնավարել
Ես չեմ ընդունել այդ դիմումը։ Մենք տիկին Թանդիլյանի հետ համատեղ որոշել ենք, որ պետք է շարունակենք մեր աշխատանքը։ Կուտակային կենսաթոշակային համակարգը բուռն․․․ -
2018 թվականի ցույցերին աննախադեպ մեծ թվով քաղաքացիներ են բերման ենթարկվել
Այս շարժումն աչքի էր ընկնում անչափահասների ակտիվ մասնակցությամբ, և զարմանալի չէ, որ բերման ենթարկվածներից 121-ը, ըստ ոստիկանության տվյալների․․․ -
ՊՆ-ի պաշտոնյաների գողություններն ազդում են երկրի անվտանգության վրա
Զինծառայողների կողմից կատարված նման գործողությունները զգալի նյութական վնաս է հասցնում ՀՀ Պաշտպանության նախարարությանը: Ինչպես նաև բացասաբար է․․․

Daily Archives: 21 июня, 2018
Амбарцумян и его зам Карен Оганян подозреваются в избиении демонстрантов 22 апреля в ереванском административном районе Эребуни и организации массовых... -
Разногласия с правительством не помешали армянскому министру остаться на должности
Пашинян поручил Тандилян поработать с коллегами в правительстве, заинтересованными министерствами, представителями общества... -
Рекордное число задержаний произведено в Армении на протестах 2018 года
«Сравнивая с опытом прошлых лет, это можно оценить как положительную тенденцию, тем не менее, теперь на смену физическому насилию пришло психологическое... -
Воровство чиновников Минобороны угрожает безопасности Армении
«Начальник службы горючего и смазочных материалов, вступив в сговор с руководством военчасти, выносил оттуда топливо и продава...