Daily Archives: Մայիս 15, 2019
Հիմք ընդունելով արձանագրված Նյուքասլ հիվանդության վերաբերյալ Կենդանիների առողջության համաշխարհային կազմակերպության (OIE) պաշտոնական կայքէջում․․․ -
15 Մայիս
Նույնիսկ մեռելները չպետք է լքեն Ստամբուլը
Ընդդիմության ընտրողը հաճախ միջին կամ միջինին մոտ դասակարգի ներկայացուցիչ է, այսինքն՝ ամառային արձակուրդների շրջանում երկրից մեկնող ընտրող է․․․ -
Ընտանիքում բռնության մասին օրենքի թերությունները
Խուրշուդյանը օրենսդրական խդնիր է համարում նաև անհետաձգելի միջամտության որոշման էությունը։ Ներկայիս կարգավորումներում այդ որոշման․․․ -
Սերժ Սարգսյանը միավորել է Ղարաբաղի էլիտար հանցագործներին․ պատգամավոր
Բակո Սահակյանի շրջապատին, նախկին վարչապետ Արայիկ Հարությունյանին, պաշտպանության նախկին նախարար Լևոն Մնացականյանին, այլ գեներալներ, Վիտալի Բալասանյանը, ով․․․ -
Հայոց լեզվի քննությունից հետո պատասխանի պատճենը աշակերտը իր հետ չի տանելու
- Կենտրոնացված քննության թեստում կա շարադրության տարրեր պարունակող առաջադրանք, որը, անգամ քննասենյակից դուրս գալիս ձևաթուղթը պատճենելու դեպքում․․․

Daily Archives: 15 мая, 2019
Этих людей объединяют совместные преступления по разным направлениям, в том числе по важным коррупционным направлениям... -
Недостатки закона о домашнем насилии
«По большому счету, закон о домашнем насилии не внес больших изменений в нашу жизнь, потому что в настоящее время его пункты... -
Скандал в Грузии: «В день выборов планируется привезти людей с территории Абхазии»
В тот же день в Зугдиди на людей, сопровождавших оппозиционную кандидатку Сандру Руловс, напали трое мужчин. Задержали одного из них. Он сказал, что сделал это из-за покойного... -
В Екатеринбурге бойцы академии единоборств атаковали противников строительства храма
«Я на стороне горожан. Полиция не должна себя так вести, когда дело уже почти доходит до мордобоя. Сейчас должна включаться власть...