Daily Archives: Մարտ 20, 2012
«Այս չորս տարիների ընթացքում, ինչ մենք միասին կառավարում ենք մեր երկիրը, ես մեկ անգամ ևս համոզվեցի, որ «Օրինաց երկիր»... -
Ծառուկյանից հետո Օսկանյանը. ԲՀԿ-ն հաստատեց համամասնական ՑՈՒՑԱԿԸ
Քիչ առաջ ավարտվել է «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության քաղաքական խորհրդի նիստը, որտեղ որոշվել է կուսակցության համամասնական ցուցակը: ԲՀԿ-ի պաշտոնական կայքի փոխանցմամբ... -
«Ստի ու կեղծիքի ենք ականատես». Արտակ Նազարյանի գործով վկան հրաժարվել է ցուցմունքից
«Արտակ Հովհաննիսյանը հրաժարվել է քրեական գործում առկա վեց արձանագրություններից: Դրանցից մեկում ասվում է, որ իբրև թե նա եղել է որպես ընթերակա... -
Մեկնարկել են Մաշտոցի պուրակի բարեկարգման աշխատանքները
Տարածքը կապահովվի նաև գիշերային լուսավորությամբ: Դենդրո նախագծի իրականացման համար պուրակում արդեն սկսվել են ոռոգման ցանցի անցկացման աշխատանքները: Զուգահեռաբար նախապատրաստական... -
Ակտիվիստները ոստիկաններին կոչ են անում իրենց չդիմել «բալիկ ջան», «ազիզ ջան» բառերով
«Ակնհայտանօրինական հրաման կամ կարգադրություն կատարելուց խուսափելու համար ոստիկանությունը պետք է կանոնակարգի իր և այլ կառույցների միջև հարաբերություններ... -
Միջազգային հետախուզման մեջ գտնվող եղբայրները բերման են ենթարկվել Հայաստանում
Ոստիկանության կայքը տեղեկացնում է, որ նրանք հետախուզվում էին Ֆրանսիայի քրեական օրենսգրքի համապատասխան հոդվածների հատկանիշներով` կազմակերպված խմբի կողմից... -
Ում դեմ են պայքարելու մեծամասնականով առաջադրված ՀԱԿ-ի անդամները
Վաղը թիվ 11 ընտրատարածքում կառաջադրվի Կոնգրեսի ներկայացուցիչ, Մատենադարանի նախկին փոխտնօրեն Արշակ Բանուչյանը: Թիվ 9 ընտրատարածքում էլ կառաջադրվի... -
Ադրբեջանցի զինվորն ինքնասպան է եղել Ղարաբաղի հետ սահմանին
Մարտի 19-ին Ղարաբաղի հետ սահմանի վրա` Աղդամի ուղղությամբ տեղակայված Ադրբեջանի Զինված ուժերի զորամասում, զինծառայող Էլշան Հաբիբովը ինքնասպան է եղել... -
Հայաստանի սեքս աշխատողները միավորվել են մեկ կայքում (ՖՈՏՈ)
Յուրաքանչյուր ցանկացող կարող է գրանցել կայքում իր տվյալները, նշել մատուցվող ծառայության գումարը և այլ տեղեկություններ: Կայքում գրանցված են ավելի քան 40 կանայք... -
Իջևանում 15-ամյա աղջիկը հայտարարել է, որ իրեն բռնաբարել են
Երիտասարդի նկատմամբ քրեական գործ է հարուցվել ՀՀ քրեական քրեական օրենսգքրի 141 հոդվածով (սեքսուալ բնույթի գործողություններ կատարելը 16 տարին չլրացած անձի հետ...

Daily Archives: 20 марта, 2012
Абсолютно все участницы сайта указывают, что не занимаются анальным сексом. Большинство также не согласны отдаваться на всю ночь, и абсолютно все работают по... -
Азербайджанский солдат застрелился на границе Карабаха
19 марта в дислоцированной на агдамском направлении, на границе с Карабахом, воинской части ВС Азербайджана военнослужащий Эльшан Хабибов покончил с собой... -
Все трое погибших в Иране были армянами
Все трое погибших в аварии пассажирского автобуса, направляющегося из Ирана в Ереван были гражданами Исламской республики армянской национальности. Эту... -
Бывший глава Угрозыска Армении избежал сурового наказания
Тамамян, бывший старший следователь Ваан Ханзадян и экс-заместитель начальника Арабкирского отделения по оперативной линии, подполковник Армен Погосян... -
Партия президента Армении споткнулась в НС о собственную инициативу
В эти минуты в парламенте Армении объявили второй перерыв, отложив голосование по представленному правительством законопроекту «О режиме ЧП... -
В больницах после взрыва в ереванском клубе остаются иранец и местный
Причиной пожара стала брошенная Варданом Демирчяном граната. Сначала было получено сообщение о том, что в указанном диско-клубе неизвестный собирается взорвать и... -
Израиль научит Азербайджан разминированию. Новая военная покупка
На фоне наращивания израильско-азербайджанского военно-стратегического партнерства в конце февраля посол Азербайджана в Исламской республике Иран... -
Русская литература Южного Кавказа. Презентация в Ереване (ВИДЕО)
Альманах, издаваемый на русском языке при поддержке International Alert, объединяет произведения как известных, так и молодых авторов Южного Кавказа. Во втором номере от... -
Абраамян купил доверие президента Армении
Представляя пропорциональный список правящей Республиканской партии, ее лидер, президент Армении Серж Саргсян подчеркнул, что примерно 70 человек из первой сотни... -
Это надо забыть: Серж Саргсян называл своего соратника «пустым барабаном»
«Она является редким деятелем культуры, которая читает и является носителем духовных ценностей. Она может работать эффективнее многих сегодняшних депутатов...