Daily Archives: Ապրիլ 18, 2015
Նշված երեք զինծառայողներին Սպիտիակի հիվանդանոցից տեղափոխել են Երևան՝ Կենտրոնական կայանազորային հոսպիտա․․․ -
Ղարաբաղի իշխանություններն ու ԱԱԾ֊ն ճնշում են ընդդիմադիրներին․ հայտարարություն (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Նա նշել է, որ հատուկ ծառայությունների բարձրաստիճան պաշտոնյաները սպառնում են կուսակցության համակիրներին՝ պահանջելով չհամագործակցել... -
Ադրբեջանը մեղադրում է ԱՄՆ֊ին հայամետության մեջ իր խնդիրներից ուշադրությունը շեղելու համար․ Պետդեպ
Հարֆը պատասխանել է, որ ԱՄՆ֊ն շատ հստակ դիրքորոշում ունի, երբ խոսում է որևէ երկրում մարդու իրավունքների վիճակի վերաբերյալ ունեցած մտահոգությունների մասին... -
Կոտայքի մարզում բրուցելյոզի վարակը տարածվում է․ «Հրապարակ»
«Մինչ Սոլակ համայնքում սպանդի են ենթարկվում հիվանդ անասունները, հերթական զանգը եղավ Կոտայքի մարզի Բջնի համայնքից, որտեղ ևս կան բրուցելյոզով...

Daily Archives: 18 апреля, 2015
Для преодоления стоящих перед армянами вызовов необходимо превратить Службу нацбезопасности из репрессивной организации советского типа в национальную структуру... -
Состояние трех из восьми пострадавших в ДТП армянских военнослужащих тяжелое — Минобороны
Согласно Следственному Комитету, в связи с инцидентом возбуждено уголовное дело по статье «нарушение правил вождения или эксплуатации автомобиля... -
В Котайкской области Армении распространяется брюцеллез — СМИ
По словам эксперта, брюцеллез обнаружен и у двух членов семьи доставленного в больницу сельчанина, в скором времени будет решено, стоит ли... -
Ветерана Карабаха арестовали по распоряжению президента России – митинг в Ереване
«Я боюсь. Я боюсь тоталитарного режима. Хочу, чтобы и вы этого боялись. Хочу, чтобы вы боялись активно. Я хочу, чтобы мы не жертвовали наши жизни воле нескольких...