Daily Archives: Փետրվար 3, 2016
«Դուք առաջին անգամ չէ, որ նույն ֆորմատով այսպիսի հարցեր եք ներկայացնում: Իրականում Դուք ուզում եք այդ ձևով հերքել այն տարածված լուրերը, թե Դուք իշխանության հետ... -
Բենզինի գինը Հայասատանում՝ քաղաքական կամքի արդյունք է․ պատգամավոր
«2007 թվականին Հայաստան բենզին ներկրող 21 սուբյեկտ է եղել, 2011 թվականին՝ 5 սուբյեկտ և 2016 թվականին գոյություն ունի միայն մեկ... -
«Անհիմն հետապնդում»․ Հիվանդ զինվորին դատում են իր ոտքին կրակելու համար
Սահակյանը, սակայն, ծառայության համար պիտանի է ճանաչվել սահմանափակումով, չնայած երիտասարդի հարազատներին զինկոմիսարիատում չեն ասել... -
Քաղաքացու դեմ վարչական վարույթ են հարուցել Ամանորին իր օբյեկտը չզարդարելու համար․ «ՀԺ»
«Քաղաքացու կատարած «հանցագործությունն» այն է, որ նա Ամանորին չի զարդարել «իր տիրապետության տակ գտնվող անշարժ գույքը»...

Daily Archives: February 3, 2016
Speaking to Epress.am, Alvard Sahakyan said that her son, Sargis Sahakyan, was drafted into the NKR army on June 23, 2014. During the first month of service the conscript injured his right knee... -
Charges Initiated Against Yerevan Citizen for Not Decorating Property During Holidays
“We've understandably removed the address of the real estate, especially since it does not really matter. It should only be noted that we're talking about a very small piece of property, and a man is being held liable for not decorating it... -
Referendum Observer Faces Charges for ‘Intimidating’ Voters and Election Commission Members
Authorities also claim that the observer asked voters inappropriate questions, demanded that they present proof of identity: “As a result, a number of citizens were intimidated and refused to take part in the vote...