Daily Archives: Մարտ 13, 2018
Այն, որ ոստիկանները ծեծել են ծեծված քաղաքացուն, որ պարզեն՝ ով է ծեծել նրան, քննարկման առիթ է դարձել սոցիալական ցանցերում... -
«Քո ընտրած ճանապարհն է, դու ես մեղավոր»․ քննիչները՝ «Սասնա ծռեր»-ին սատարող կնոջը
Կինն ասել է, որ երբ ինքը քննիչներին պատմել է, թե ինչ է եղել և ըստ իրեն ինչն է եղել պատճառը («Սասնա ծռերին» աջակցելը), քննիչներն ասել են․.. -
Երիտասարդը հոսանքահարվել է աշխատանքի ժամին․ դատարան դիմելն անիմաստ են համարում
Բայց որդուս չեն զգուշացնում, որ տանիքի վրայով անցնում է 10 000 վոլտի հոսանքալարը: Աշխատանքը կատարելուց և հետ վերադառնալուց ընկնում է․․․ -
ՄԻԵԴ-ը հաղորդակցել է «Իրավունք» թերթի դեմ հայցը
Կառավարությունն այժմ պետք է պատասխանի՝ արդյոք դիմողների իրավունքները խախտվել էին և արդյոք ներպետական դատարանները խնդրո առարկա հրապարակումների․․․ -
Աշխարհում ավելի շատ զենք են վաճառում․ ներմուծման ծավալով՝ Հայաստանը 71-րդն է
Հայաստանը 2013-2017 թթ․-ին 140 միլիոն դոլարի սովորական սպառազինություն է ներմուծել, որից 110 միլիոն դոլարը ծախսվել է 2016 թվականին։ Այս մասին վկայում են․․․

Daily Archives: 13 марта, 2018
«Когда Э. А. сказал, что не знаком с этими людьми, не поверившие ему полицейские обругали и избили его, причинив телесные повреждения... -
«Сама виновата». В Армении расследуют нападение на единомышленницу оппозиционеров
По словам собеседницы, когда она рассказала следователям, что случилось и в чем, на ее взгляд, причина (поддержка группе «Сасна црер»)... -
В Эчмиадзине парень стал инвалидом от удара током на работе
«Но не предупредили о том, что по крыше проходит провод под напряжением 10 000 вольт. Сделав работу и возвращаясь обратно... -
Евросуд коммуницировал иск против армянской газеты
Издание напечатало статью о 14 обратившихся в ЕСПЧ гражданах, которая называлась «Они обслуживают интересы международного лоббинга... -
В мире стали продавать больше оружия. Армения 71-ая среди импортеров
За 2013-2017гг. Армения импортировала обычных вооружений на сумму 140 млн. долларов, 110 миллионов из них были потрачены...