Daily Archives: Հուլիս 3, 2018
Տարբեր տարիներին բանակում ոչ մարտական պայմաններում զոհված զինծառայողների ծնողները գալիք 2 շաբաթվա ընթացքում բողոքի ակցիա չեն անի Կառավարության դիմաց․․․ -
Հայաստանի նախկին նախագահին կանչել են ՀՔԾ Մարտի 1-ի գործով
Մարտի 1-ի գործով ծանուցագիր է ուղարկվել ՀՀ 2-րդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանին։ Մամուլում տարածված այս տեղեկությունը Հատուկ քննչական մարմնից Epress.am-ի հետ զրույցում, ո՛չ հերքել․․․ -
Մարտի 1-ի գործով մեղադրանք է առաջադրվել Պաշտպանության նախկին նախարարին
Փաստացի հաստատված ռազմական դրության պայմաններում, նույն օրը՝ երեկոյան, Զինված ուժերը և ոստիկանության ստորաբաժանումները Երևանի կենտրոնական... -
Գագիկ Ծառուկյանը և նրա մտերիմը ծեծել են 50-ամյա քաղաքացու․ ոստիկանություն
Ըստ տուժողի հաղորդման, իրեն հարված է հասցրել Գագիկ Ծառուկյանը, ապա ձեռքերով և ոտքերով բազմաթիվ հարվածներ են հասցրել Բաբայանն․․․

Daily Archives: 3 июля, 2018
Ранее ССС выступила с заявлением о том, что в рамках дела объявлен в розыск бывший министр обороны, генерал-полковник... -
После встречи с премьером Пашиняном родители погибших в армии солдат ждут перемен
«Пашинян выслушал нас, хотя сказал: мне и не нужно слушать, я слежу за всем, мне известна ваша обеспокоенность», - рассказала собеседница... -
Царукян с охранником подозреваются в избиении. Олигарха не задержали
Его сын, который является гражданином России, - боксер, чемпион мира. За победы Гагик Царукян обещал ему награды, однако сын после получения гражданства Армении находится в розыске по обвинению в... -
Аномальная жара обесточила Азербайджан и оставила Баку без воды
Ввиду того, что в водопровод Огуз-Габала-Баку поступает вода из субартезианских колодцев, работающих при помощи насосов, в его работе тоже возникла пауза. Также приостановлена работа внутригородских...