Daily Archives: Ապրիլ 17, 2019
Ծատինյանի ընտանիքի անդամները հայտնել էին, որ ոստիկանները բերման են ենթարկել նրան ու ծեծի ենթարկել՝ ստիպելով վկայություն տալ․․․ -
Փակե՞լ, թե՞ չփակել ռուսաստանյան հեռուստաալիքները Հայաստանում
Խնդրի լուծումը համակարգային պետք է լինի՝ ներառելով մեդիագրագիտության խթանում, վստահելի լրատվամիջոցների հզորացում, լրատվամիջոցների․․․ -
Դատարանը խախտում է Գյումրիում սպանված կնոջ իրավահաջորդների իրավունքը
Միսակյանի նախագահությամբ մերժեց բողոքը, բայց որոշում կայացնելուց մեկ ամիս անց իրավահաջորդի ներկայացուցիչները չեն ստացել որոշումը․․․ -
ՊՎԾ֊ի պետը՝ կասկածյալ․ «Փաստինֆո»
Կայքի հարցմանն ի պատասխան, սակայն, Ազգային անվտանգության ծառայության մամուլի կենտրոնից տեղեկատվությունը ո՛չ հերքեցին․․․

Daily Archives: 17 апреля, 2019
Уголовное дело заведено только в связи с пытками в отделении. Организация не владеет информацией о том, заведено ли уголовное дело по факту неисполнения... -
Закрывать или не закрывать российские телеканалы в Армении?
Проблема должна решаться системно, включая поощрение медиаграмотности, укрепление надежных СМИ, прозрачность финансовых источников... -
Суд нарушает права правопреемников убитой в Гюмри женщины
Суд общей юрисдикции Ширакской области до сих пор не предоставил оглашенное месяц назад решение представителям правопреемников Джульетты Гукасян... -
Глава Государственной контрольной службы Армении стал подозреваемым
Генпрокурор Артур Давтян «не любит выражение «ни подтверждает, ни опровергает», о подробностях не сообщил, сославшись на интересы следствия, и пообещал... -
Почему газ в Армении будут продавать в килограммах
Инспекция провела проверки у 6 бизнес-субъектов и составила протоколы о нарушениях. Котолян призывает граждан активно реагировать на...