Daily Archives: Մայիս 31, 2022
Lեհերը վայելում են գրաբարը, Քրիստոսի գալուց հետո քարոզվում էր միայն սեր, հիմա Հին Կտակարանի ժամանակը չէ... -
Հակահայ քարոզը հակաուկրաինական է․ տեղի թեմի առաջնորդ
Ուկրաինայում հայերին լավ գիտեն, հակահայ պրոպագանդան Ուկրաինայում դրսից է գալիս, ուկրաինացիները մեր դեմ խտրական... -
Մայիսի 28-ին վիրավորված զինվորը մահացել է արյունահոսությունից
Քննչական կոմիտեից պատասխանեցին, որ դիպուկահարի գնդակը վնասել է աորտայից անջատվող զարկերակը, զինծառայողը մահացել է արնահոսությունից․․․ -
Եվրամիությունը 90%-ով կրճատում է Ռուսաստանից նավթի ներմուծումը
27 երկրներից բաղկացած կազմակերպությունը շաբաթներ շարունակ որոշում էր ռուսական նավթի վրա արգելք դնելու հարցը․․․ -
Զանգվածային անկարգություններ կազմակերպելու դեպքով քրգործ է հարուցվել, 8 անձ ձերբակալվել է
Դեպքի առթիվ քրեական գործը հարուցվել է ՀՀ քրեական օրենսգրքի 225-րդ հոդվածի 1-ին և 2-րդ մասերով (Զանգվածային անկարգությունները)․․․

Daily Archives: 31 мая, 2022
Жесткое неприятие Путиным и его кругом выборов как процедуры смены власти приобрело в последнее время форму страха перед любыми не ими лично... -
Раненый в ногу армянский солдат скончался от потери крови
В пресс-службе СК Epress.am объяснили, что пуля разорвала артерию: военнослужащий скончался от кровотечения... -
Сотрудники заводов «Боржоми» вышли на бессрочный протест
Акцию поддержали около половины работников завода по розливу воды. Власти Грузии пока не комментировали ситуацию... -
Заведено уголовное дело по факту массовых беспорядков в Ереване, задержано 8 человек
«Участники собрания призвали прорвать полицейскую стену и ворваться в филиал, после чего демонстранты двинулись к стражам порядка... -
Бывший президент Туркменистана предложил назвать проспект в честь своего коня
Новый административный центр Ахалского велаята - первый в Туркменистане "умный" город, стоимостью $1,5 млрд, строится в 30 километрах юго-западнее... -
ЕС согласовал шестой пакет санкций против России
«Этот пакет санкций включает и другие жесткие меры: отключение от SWIFT крупнейшего российского банка Сбербанк, запрет еще трех российских государственных...