Daily Archives: Մայիս 25, 2013
«Ես չեմ կարող հավատալ դրան, քանի որ յոթ տարի տեսել եմ, որ ընկերությունը ոչինչ չի անում այդ ուղղությամբ», - նշել է բանախոսը՝ փաստելով, որ առկա է գազի արտահոսք... -
«Copy-past են անում, անուններն են խառնում». փաստաբանները խոսել են գործադուլի պատճառներից
«Մեկ տարի անցել է, սակայն ոչ մի բան չի փոխվել Վճռաբեկ դատարանի գործելաոճի մեջ: Շարունակում է անկանխատեսելի մնալ»,- ասել է փաստաբան Հայկ Ալումյանը... -
ՀՔԾ նախկին պետին աշատանքից կեղծիքով են ազատել. թերթ
Միրզոյանը, ըստ Սարգսյանի հրամանագրի, պաշտոնանկ է արվել «Հատուկ քննչական ծառայության մասին» ՀՀ օրենքի 12-րդ հոդվածի 1-ին մասի 2-րդ կետի հիման վրա, այսինքն՝ սեփական դիմումի համաձայն... -
«Արմավիան» 2 տարի սոցվճարներ չի արել, պատմել են աշխատակիցները
«Արմավիա» ավիաընկերության նախկին օդաչուները, բորտուղեկցորդները և ավիաինժեներները ընկերությունից իրենց 7 ամսվա աշխատավարձը չեն ստացել... -
Կնոջը հարկադրաբար հոգեբուժարան են տարել. նա վիճում էր «Իդեալ»-ի հետ
Եվ ահա, օրերից մի օր այս հարևանուհուն է մոտեցել թաղային ոստիկանը ձեռքին մի թուղթ և հորդորել ստորագրել այդ թղթի տակ առ այն, որ Ամալյա Նազարեթյանը հոգեկան խնդիրներ ունի: Հարևանուհին հրաժարվել է ստորագրել...

Daily Archives: 25 мая, 2013
Мирзоян, фактически сказал, что не писал заявления до принятия указа, и его увольнение было неожиданностью. Более того, если начальник Специальной следственной... -
«Армавиа» 2 года не совершала соцвыплат
«На наше имя не поступало соцвыплат. Конечно, мы получали зарплату, но теперь мы выяснили, что с 2011 по ноябрь 2013 года компания не совершала соцвыплат. Есть люди, которые должны... -
Женщину силой доставили в психиатрическую клинику. У нее проблемы с фирмой «Идеал»
«Врач Пашикян не позволили журналистам навестить Назаретян, звонил руководству дрожащими руками. Картина беседы с разными сотрудниками клиники такова... -
Армянский актер прочел произведения британских писателей
Как ранее сообщал Британский совет, в рамках инициативы Общеевропейская литературная ночь литературные чтения организуются уже третий год. Инициативу поддержали делегация...