Daily Archives: Հունիս 22, 2013
Ազատ Եվրոպա ռադիո/Ազատություն ռադիո կորպորացիան հատարարություն է տարածել այն մասին, որ իր տեղեկատվական հաղորդումների արբանյակային... -
Հայաստանը 250 միլիոնանոց արբանյակը ամբիացիների համար չէ ստեղծում
Հարցին, թե մտավախություն չունեն, որ այս ոլորտում եւս կարող են մենաշնորհներ ձևավորվել, Գրիգորյանն արձագանքել է. «Երբ ասում ենք` պետություն - մասնավոր, դա չի նշանակում մեկին... -
Սերժ Սարգսյանից պահանջում են չստորագրել երկրապահների մասին նոր օրենքը
«Ավելին՝ այս օրենքով նրանց իրավունքները սահմանափակվում և ոտնահարվում են, քանի որ նրանք պարտավորեցվում են սահմանափակ ժամկետում ձեռք բերել և ներկայացնել իրենց կամավորական լինելն ապացուցող փաստաթղթեր... -
Բանտում մահացած դատապարտյալն ինքնասպան չի եղել, պնդում է հորաքույրը
«Մանվելի վերքը պարանի վերք չէ, այլ սուր գործիքով է արված: Նրան գրիմ են արել ու լեյկոպլաստով հավաքել: Ինչ-որ Մանվելի ձեռքից մի հատ հեռախոս են վերցրել և 10 օր դրա համար մենախցում պահել... -
Վարչապետի մասնակցությամբ նոր սկանդալ է հասունանում. թերթ
խոսքը վերաբերում է «Նաիրիտ» գործարանի հետ կապված բավական խճճված պատմությանը։ Երկու օր առաջ Մոսկվայի Արբիտրաժային դատարանում կայացել է «Միջպետական բանկն՝ ընդդեմ «Rhinoville Property Limited» ընկերության»...

Daily Archives: 22 июня, 2013
«Армкосмос» в настоящее время занимается вопросами регистрации права Армении на орбитальную позицию в космосе, после чего Армения должна запустить собственный спутник. -
В Азербайджане глушили радио «Свобода»
Это может свидетельствовать о преднамеренном нарушении правил международной телекоммуникации и новой степени вмешательства, и призывает власти... -
Пожизненно заключенного убили, уверены родные. «Он готовил разоблачения»
«У него ранение острым предметом, а не след от веревки. Его загримировали при помощи лейкопласта. Отобрали у Манвела телефон и за это продержали его в карцере 10 дней... -
Назревает новый скандал с участием премьер-министра Армении
«Rhinoville Property Limited» приобрела «Наирит» в 2006 году за $40 млн. Тигран Саркисян был председателем совета Межгосударственного банка, в тот год и был выдан первый...