Daily Archives: Հուլիս 8, 2014
«Արդեն պարզ դարձավ, որ մեր կասկածները, թե Բուդաղյանը նախորդ՝ հուլիսի 3-ի նիստին չէր ներկայացել, որովհետև նրա հետ քննիչն «աշխատանք էր տանում»... -
ԱԱԾ-ական ներկայացածի հետ ինձ ծանոթացրել է Արմեն Աշոտյանի խորհրդականը. Հրայր Մանուկյան
Վլադ Հակոբյանը, անկախ այն հանգամանքից, որ ես արդեն մեկ անգամ մերժել էի ՀՀ ԱԱԾ-ի հետ համագործակցության առաջարկը, պնդեց, որ նորից հանդիպեմ նրա հետ... -
Սևանա լճից դի են դուրս բերել
Այսօր փրկարարները Սևանա լճից 53-ամյա Վ․Ն-ի դին են դուրս բերել։ Նրանք ահազանգը ստացել են ժամը 11։30-ի սահմաններում, քաղաքացիները դին տեսել են... -
Զինծառայողը կարծում է, թե ընկերը դիտավորյալ չի կրակել իր և Լյուքս Ստեփանյանի վրա․ azatutyun.am
«Լյուքսի ծնողների իրավունքն է, թե ինչ են ուզում, ինչ են պահանջում։ Դավիթի ազատազրկման տարիները ո՛չ իմ հոգսը կթեթևացնեն, ո՛չ իմ վիշտը... -
Խոշտանգելուց հետո ոստիկանները քաղաքացուն օղի են տվել ու գրել, թե խմած է
«Ավելին ՀՔԾ-ն բողոքարկում է առաջին ատյանի դատարանի որոշումը Վերաքննիչ դատարանում։ Այսինքն՝ սա ապացուցում է, որ դատախազությունն ապօրինությունը... -
ՎՏԲ-Հայաստան բանկը մեկնաբանեց Վարդգես Գասպարիին վերաբերող հարցը
Ըստ օրենսդրության՝ առանց հաճախորդի համաձայնության բանկը իրավունք չունի նրա հաշվի հետ որևէ գործողություն կատարել, այդ թվում՝ միջոցների դուրսգրում... -
Կարկուտից տուժած գյուղացիներն օգնություն չստանալու դեպքում խոստանում են հարկեր չտալ
Ըստ կայքի՝ բորբոքված գյուղացիները մոտ կես ժամ շարունակ բողոքում էին մարզպետին իրենց հակակարկտային կայանի կառավարումը իրենցից վերցնելու... -
Աշոտ Սուքիասյանը օֆշոր գրանցելով ցանկանում էր նվեր անել Տիգրան Սարգսյանին․ փաստաբան
«Ունեցել է հարաբերություն, շփվել է նշված անձանց հետ։ Ինքը ցանկացել է, զուտ մարդկային առումով, հետագայում եթե, անկախ են հանգամանքից, ով որտեղ աշխատեր... -
Քրեակատարողական վարչության պետը տեղյակ չէ, որ ազատվել է աշխատանքից․ «Ժողովուրդ»
ԱՆ քրեակատարողական վարչության պետ Հայկ Հարությունյանը տեղյակ չէ, թե իրեն ազատել են աշխատանքից: «Ժողովուրդ» օրաթերթի հետ զրույցում Հարությունյանն ասել է... -
Տավուշի մարզպետը պնդում է՝ եկեղեցում պատկերված առաքյալն իրեն նման չէ
«Ես չգիտեմ՝ ում նախաձեռնությունն է։ Ես շինարարությունն արել, տվել եմ, դրանից հետո իրենք են այդ նկարներն արել։ Նկարչին հարցրեք...

Daily Archives: 8 июля, 2014
«Уже стало ясно: наши подозрения по поводу того, что Будагян не явился на заседание 3 июля, так как с ним «проводил работу». следователь, оправданы... -
С вербовщиком армянского журналиста свел советник министра
Влад Акопян является другом советника министра образования и науки Армена Ашотяна Нарека Араксман-Манукяна, который и познакомил меня с Акопяном... -
Армянский военнослужащий считает, что друг ненамеренно ранил его и убил Люкса Степаняна
«Родителям Люкса решать, чего они хотят, чего им требовать. Годы заключения Давида не облегчат ни моих забот, ни моего горя... -
Полиция Армении пытала, напоила водкой, написала, что пьян и не была наказана
«Более того, ССС обжалует решение суда первой инстанции в Апелляционном суде. То есть это доказывает, что прокуратура крышует беззаконие», - заявил... -
Банк ВТБ (Армения) прокомментировал ситуацию со счетом армянского активиста
«Согласно законодательству, без согласия клиента банк не может совершать каких-либо сделок со счетом, в том числе списание... -
Пострадавшие от града армянские сельчане грозят не выплачивать налоги
Разъяренные сельчане порядка получаса жаловались губернатору на то, что их лишили права управления антиградовой станцией и сдали... -
На имя экс-премьера Армении зарегистрировали оффшор, чтобы «сделать доброе дело»
«Он хотел чисто по-человечески, вне зависимости от того, кто и где бы работал или был уволен, преподнести им подарок сделать так называемый... -
Армянский губернатор оказался среди апостолов на фреске «Тайная вечеря»
«Я не знаю, чья это инициатива. Я построил, отдал, после чего они уже сделали эти портреты. Спросите у художника. Но сходства нет...