Daily Archives: Մարտ 7, 2015
Սարգսյանն անցյալ տարի երեք քաղաքացիական ակտիվիստների գործերով հօգուտ վերջիններիս և ոստիկանության դեմ դատական ակտեր էր կայացրել... -
7 Մարտ
Մոսկվան հետաքրքրված չէր Հայաստանում դեստաբիլիզացիայով․ ռուսաստանցի փորձագետ․ «168 Ժամ»
«Հայաստանը Ռուսաստանի գործընկերն է, լուրջ և ամենաէական ռազմաքաղաքական գործընկերը Հարավային Կովկասում, և որևէ մեկը հետաքրքրված չէ․․․ -
Ֆիննախը չի պատասխանել՝ արդյոք Գագիկ Ծառուկյանի բիզնեսները ստուգվում են․ «ՀԺ»
«Դատելով այս ընթացքից՝ մի որոշ ժամանակ անց ֆինանսների նախարար Գագիկ Խաչատրյանը ևս լրագրողներին ու հանրությանը ասելու ոչինչ չի ունենալու այնպես․․․ -
Բանկերն իրավունք չունեն վարկեր տրամադրելիս դոլարը բարձր փոխարժեքով հաշվել․ «Ժողովուրդ»
«Բանկերը չեն կարող մեկ դոլարը 600 դրամ արժողությամբ վարկեր տրամադրել, քանի որ գոյություն ունի տվյալ օրվա համար սահմանված արտարժույթ: Բայց եթե նման դեպքեր լինում են...

Daily Archives: 7 марта, 2015
Административные судопроизводства относились к судебным разбирательствам между полицейскими и несколькими гражданами, проводящими... -
Москва не была заинтересована в дестабилизации ситуации в Армении – российский эксперт
«Здесь стоит учитывать, что этого крупного предпринимателя хорошо знают не только в России, но и в Армении. Естественно, оценивая... -
Газете не сказали, проверяется ли бизнес ушедшего из политики Гагика Царукяна
«Судя по этому процессу, спустя какое-то время министру финансов Гагику Хачатряну тоже нечего будет сказать журналистам и обществу... -
При выдаче кредитов банки Армении не имеют права рассчитывать доллар по высокому курсу
«Банки не могут предоставлять кредиты с 600 др. за доллар, так как существует учрежденный на данный день курс. Но если такое и случается...