Daily Archives: Մայիս 23, 2016
«Շաբաթ օրը պետք է 25 միլիոն բաժանեին, բայց էլի խաբեցին։ Ժողովուրդը նստել է, չգիտի ինչ անի։ Ասում են արդեն՝ դե թքած էլ էդ փողի վրա... -
Արվեստագետն ԱԱԾ֊ի շենքին թղթե տանկով հարվածել է ի նշան բողոքի․ նրան դատում են
Գևորգյանի պաշտպան Տիգրան Սաֆարյանը դատավորի հարցերից հետո վկային թղթե ինքնաթիռ է ցույց տվել և հարցրել... -
«Եթե հավասարության կողմնակից ես, ապա ազգի դավաճան ես»
Այս տարի մի տրանսգենդեր տղամարդ ցանկանում էր այցելել ցեղասպանության զոհերի հուշահամալիր ու ծաղիկ դնել կնոջ հագուստով... -
Ազատ գետի համար պայքարող գառնեցուն սպառնացել են գցել մեքենայի տակ
Կինը նշել է, որ վերջին բողոքի ցույցի օրը՝ մայիսի 21-ին, երբ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը գյուղացիների հետ հանդիպումից հետո շրջելիս է եղել գյուղում...

Daily Archives: 23 мая, 2016
«В субботу должны были раздать 25 000 000 (порядка $52 400), но в очередной раз обманули. Люди не знают, что делать. Уже говорят «плевать... -
Артиста судят за удар картонным танком по зданию СНБ Армении
После вопросов судьи адвокат Геворгяна Тигран Сафарян показал свидетелю бумажный самолет и спросил, был ли у Геворгяна бомбардировщик... -
Если ты за равенство всех людей, то ты предатель родины
- В этом году один трансгендер-мужчина хотел пойти к мемориалу памяти жертв геноцида и возложить цветы в женской одежде, но все его пытались остановить - и ЛГБТ, и друзья... -
Борцу за реку в армянском селе пригрозили наездом автомобилем
«Знаешь, около 7 часов в ущелье Гарни ко мне подошел мужчина, сказал, чтобы я вел себя смирно, «не то задавим тебя автомобилем и бросим в...