Daily Archives: Հունվար 24, 2017
«Մենք ունենք փորձագիտական եզրակացություն, որով ապացուցվում է, որ Դավիթը չի կրակել, որովհետև նրա ձեռքի վրա չկան կրակոցի․․․ -
ԴԱՀԿ նախկին պետ Միհրան Պողոսյանի գործունեության առնչությամբ հարուցված քրգործը կարճվել է
«Ի թիվս մամուլի հրապարակումներում առկա հարցապնդումները հերքող մի շարք այլ փաստաթղթերի՝ ներկայացվել է, օրինակ, օֆշորային ընկերությունների... -
Ադրբեջանցի լրագրողին աշխատանքից ազատել են Լավրովին տված հարցից հետո
«Այնուամենայնիվ, Լավրովի հայտարարությունն ու պաշտոնական Բաքվի անողնաշարությունն ադրբեջանական մամուլում... -
Ծիլքարի դպրոցն անմխիթար վիճակում է․ նախարարությանը կոչ էր անում լուծել հարցը
Ծիլքարի համայնքապետ Հովհաննես Մելքոնյանը Epress.am֊ի հետ զրույցում նշել է, որ 90- ականների կեսերին կառուցված դպրոցը հիմնովին երբեք չի վերանորոգվել... -
Սյունիքի մարզում նոր հանք շահագործելու նախագիծը մտահոգում է բնապահպաններին
Բնապահպանները, սակայն, հանքի շահագործման վտանգներ են տեսնում, քանի որ հանքավայրը գտնվում է սեյսմիկ անկայուն գոտում...

Daily Archives: 24 января, 2017
Несмотря на ужесточение процедур начала тайной слежки, у Службы госбезопасности остаются возможности обойти закон. После прихода к власти “Грузинской мечты” ситуация не изменилась. -
Школу в армянском селе обогревают запрещенными жестяными печами
«Однажды ремонтировали крышу, потому что она была полностью повреждена ветром. Был спонсор, он заменил... -
Азербайджанского журналиста уволили после вопроса Лаврову
Глава Совета прессы Афлатун Амашев в связи с этим сказал, что журналист “задал не удачный вопрос” и ему следовало спросить нечто иное. -
Армянские экологи обеспокоены проектом эксплуатации нового рудника в Сюнике
Экологи заявляют об угрозах эксплуатации рудника, так как он расположен в сейсмически нестабильной зоне, где возможная...