Daily Archives: Մարտ 23, 2017
Հիվանդանոցում ախտորոշել են աջ վերջույթների անկառավարելիության և խոսակցական ֆունկցիայի խանգարման նախանշաններ, ուղեղի․․․ -
6 անձի մեղադրում են զորամասի վառելիքը յուրացնելու մեջ
«2016թ. մայիս- օգոստոս ամիսներին ՀՀ ՊՆ N զորամասից կատարվել է խոշոր չափերի հասնող վառելիքի յուրացում, վատնում: Պարզվել է զորամասին... -
Վարչապետը խաղողագործների խնդրին չծանոթացավ․ նրանց փորձում է օգնել մշակույթի նախարարը
Հարությունյանը, ում խաղողը մթերած «Վինար» գործարանը 1 միլիոն 705 հազար դրամ պարտքից ոչ մի դրամ չի վճարել․․․ -
Ինչ գնով և ում համար է Sanitek-ն ապահովում Երևանի մաքրությունը
«Ասում էին՝ աստված չանի, որ ընգնես ավտոյի տակ, մեռնես, 2 միլիոն դրամ տնեցիքին կփոխհատուցվեն», -պատմում է Կարմենը։ -
ՍԴ֊ն որոշեց՝ հարազատները պետք է սպանված Բուդաղյանին պաշտպանելու հնարավորություն ունենան
Եթե մեղադրյալը մահանում է, նրա մերձավոր ազգականները պետք է հնարավորություն ունենան պահանջելու շարունակել...

Daily Archives: March 23, 2017
Two months later, in February, Aram Hakobyan's condition suffered a severe deterioration and the prisoner was taken to hospital with symptoms of a brain stroke, including uncontrollable... -
Armenia’s Prime Minister Avoids Meeting With Protesting Grape Farmers
Harutyunyan, who is still owed AMD 1 705 000 by the local Vinar winery, told Epress.am that after the rally he managed only to speak with culture minister Armen Amiryan... -
For Whom and at What Cost Does Sanitek Keep Yerevan Streets Clean?
Abgaryan is now using the Sanitek-provided health insurance to cover her medical bills. “They would tell me 'If one day you are hit and killed by a car, will pay...