Daily Archives: Մարտ 21, 2018
Կազմակերպությունը նշում է, որ վաշտի հրամանատար Վաչագան Հայրապետյանը մահացած զինծառայողի հոր հետ առերես հարցաքննությունից օրեր անց... -
Վրացի իրավապաշտպանին մեղադրում են սեռական ոտնձգությունների մեջ
Կանայք պատմում են իրավապաշտպնի կողմից անցանկալի ֆիզիկական շփման, սեռական հարաբերության դիմաց առաջարկված աշխատանքի... -
Բերման է ենթարկվել իրավապաշտպան Լևոն Բարսեղյանի որդին
Մարտի 21-ին՝ մոտավորապես 16։45֊ի սահմաններում, ոստիկանները բերման են ենթարկել Ժուռնալիստների «Ասպարեզ» ակումբի նախագահ... -
«Սասնա ծռեր»-ը ներողություն խնդրեցին իրավապաշտպանին հասցված վիրավորանքի համար
«Պարտավոր ենք հասկանալ, որ բազմաբնույթ ու բազմաշերտ պատերազմի մեջ ենք: Եվ որ հակառակորդը պատերազմի այս մի դրվագում կարողացավ... -
Ջրի բացակայության պատճառով Էջմիածնի գյուղերում ցանկատարածություններ են չորանում
«Մեկը մյուսի վրա են գցում։ Հարյուրավոր մարդիկ կան, որոնք խնդրի առաջ են կանգնել։ Տարին մեկ անգամ նոր ղեկավար են դնում, արդեն երեք... -
Հայաստանում չկան Դաունի համախտանիշով երեխաների իրավունքների պաշտպանությամբ զբաղվող կազմակերպություններ
«Այդ երեխաների ընտանիքների և այդ անձանց հարցերով զբաղվող կազմակերպությունների չլինելը ստվերում է պահում նրանց կարևորագույն... -
Նախկին ընդդիմությունը Սերժ Սարգսյանի վերարտադրման ֆոնին հաջողություն է մաղթում կեղծ ընդդիմությանը
- Եթե դուք այդքան միամիտ եք, եթե ձեզ այդքան հեշտ է խաբելն, ուրեմն ինչի՞ եք ակնկալում, որ ժողովուրդը պետք է ձեզ հավատա․․․

Daily Archives: 21 марта, 2018
Ованес Петросян не находился в таком психологическом состоянии, которое привело бы к самоубийству... -
«Сасна црер» извинились после ссоры единомышленников с правозащитницей
«Мы обязаны понять, что находимся в многослойной войне. И в этом эпизоде войны противнику удалось воспользоваться нашими недостатками и слабостями... -
Грузинского правозащитника обвиняют в сексуальных домогательствах в отношении десяти женщин
- Он закрыл дверь кабинета. Собеседование продолжалось два часа. Пытался начать сексуальный контакт. Просил поцеловать его и прочее. Я сказала, что... -
Армянские села могут лишиться урожая из-за отсутствия воды
«Объясняют это тем, что по этим местам не может проходить электричество, мол, для подключения водяных насосов нужно... -
В Армении нет организаций по защите прав детей с синдромом Дауна
В Армении нет организаций по защите прав детей с синдромом Дауна. Об этом на обсуждении в международный день человека с синдромом Дауна заявила председатель общественной организации «Мост надежды» Сусанна Тадевосян. «Из-за отсутствия организаций, занимающихся вопросами семей этих детей и непосредственно детьми, их важнейшие нужды остаются в тени. В Армении вообще … -
Бывшая оппозиция желает успеха фальшивой оппозиции на фоне воспроизводства Сержа Саргсяна
- Если вы так наивны, если вас так легко обмануть, тогда почему вы ожидаете, что народ должен вам поверить? -
На Фейсбук подали в суд из-за использования личных данных на выборах в 200 странах
Глава компании и другие сотрудники фирмы рассказали о своих методах - сборе компромата на соперников при помощи взяток, подкупа и отправки проституированных женщин...