Daily Archives: Մարտ 28, 2018
«Հայաստանը շատ արագ կընդունի անհրաժեշտ օրենսդրական փոփոխությունները։ Ռազմական ոստիկանության ծավալը կլինի... -
Կեղծ մեղադրանքի պատճառով գյուղում 88-ամյա պապին սկսել են բոյկոտել
«Նա խնդրել է՝ ֆառերը մի միացրեք, կինս մահամերձ պառկած է։ Կինը մահացավ, մենք գնացինք գյուղ 2016 թվականի մայիսի 7-ին՝ գերեզմանի քարը քցելու... -
Նամակ կալանավայրից․ 1993 թվականին Սերժ Սարգսյանին հարց տվեցի
- Իր կատարած հանցանքի նկատմամբ ունեցած վերաբերմունքը։ Այո, զղջացել ու զղջում եմ կատարածիս համար։ Հանցագործության բնույթը և․․․ -
Հայաստանի քաղաքական մտքի բօզությունը
Ասյան այդ Մեծ Ստին է կպել ու դեմ դիմաց հայտնվել օրենքից դուրս Արցախի, Արցախում օրենքից դուրս գտնվող Հայաստանի քաղաքացիների կարգավիճակի հետ․․․ -
Հայաստանում սովորողներին ռազմահայրենասիրական դաստիարակություն են պարտադրելու
Որպես ներքին մարտահրավերներ ներկայացվում են` հայրենիքի պաշտպանությանը ոչ պատրաստակամ քաղաքացիների առկայությունը...

Daily Archives: 28 марта, 2018
«Армения очень быстро проведет необходимые законодательные реформы. Объем военной полиции будет расти в соответствии с решением России... -
Ложное обвинение стало причиной бойкота пенсионера в армянском селе
Почему он должен быть осужден? Почему его честь в селе должна быть замарана? Он прожил 88 лет, уважаемый человек, почему он должен... -
Девочка с голубыми волосами распутала лживый правовой клубок Армении
Арцахские приключения Аси начались в Армении, когда без законной отмены решения о присоединении, парламент Армении незаконным образом провоз... -
Правительство Армении обяжет учащихся воспитываться военно-патриотически
Для противостояния упомянутым вызовам необходимо иметь действующую и стабильную систему как военно-патриотического, так и морально-...