Daily Archives: Հունիս 4, 2018
- Հետո, հենց որ սաղ խախаնդվում ա, հայրենիքն էլի պետություն ա դառնում, գալիս են իրանք իրանց տեղը նստում, հարիֆները, շատ կներեք, էլի, ինձ էլ եմ էդ դասակարգին դասում, մնում են իրանց գործին․․․ -
«Սանիտեք»֊ի կին աշխատողները բարձրաձայնում են խախտված իրավունքների մասին
«Մենք աշխատում ենք կեսգիշերից մինչև առավոտյան ժամը 08:00-ն: Մեր ձեռքում կա աշխատանքային պայմանագիր, բայց մենք չենք օգտվում պայմանագրի ոչ մի կետից... -
Նոր սերունդն ուզում է ինստիտուտներ, ոչ թե հեղինակություններ․ Ստեփանակերտում ակցիաների մասին
«Եթե նախկինում ավագ սերունդը առանձնակի հարգանք էր վայելու, քանի որ ազատագրել է հայրենիքը, ապա հիմա հայրենիքի համար կռվել են... -
Ջերմուկցիները հասկանում են կառավարությանը և փակում են «Լիդիանի» մուտքերը միայն
- Հայտնաբերեցի և հանձնարարեցի չորս բարձրակարգ, անկախ հանքարդյունաբերության փորձագետների Ավստրալիայից, ԱՄՆ-ից եւ Կանադայից, և խնդրեցի․․․ -
Օսիպյանը Մասիսի քաղաքապետին ազատելու մասին․ Գիտեք` ովքեր են արդարադատություն իրականացնում
- Ոստիկանները և քննչական մարմիններն արեցին իրենց գործը։ Դատարանն այդպես որոշեց։ Ես կխնդրեմ այդ հարցերն ուղղել համապատասխան մարմնին․․․ -
Ոստիկանապետը խոստանում է կրճատել գործընկերների թիվը
- Բայց դա պայմանավորված չէ այն գաղափարի հետ, որ ոստիկանապետություն է եղել։ Կան Եվրոպական մի շարք զարգացած պետություններ, որոնց ոստիկանների թվաքանակը գերազանցում է մեր Հայաստանի․․․ -
Փոքր և միջին բիզնեսը վարչապետին խնդրում է ոլորտի խնդիրների վերաբերյալ քննարկում կազմակերպել
«Ասոցիացիան ողջունում է ՀՀ ներկայիս կառավարության կողմից որդեգրած, բիզնես միջավայրում հավասար մրցակցության, արդարության վերականգնմանն ուղղված քայլերն... -
8 տնտեսվարողներ միլիարդավոր դրամներ չեն վճարել պետբյուջե․ ՀՀ դատախազություն
Նշված 8 տնտեսվարող սուբյեկտներից 3-ը ճանաչվել են սնանկ (պարտավորության չափը շուրջ 893,2 միլիոն դրամ): Դրանցից 1 դեպքում սնանկության գործընթացում...

Daily Archives: 4 июня, 2018
Видели мы, когда турок активизируется, как себя ведет простой рабочий класс, простой народ и как себя ведут некоторые чиновники... -
От Кардашьян до Мехрибан Алиевой. Отрывок из обсуждения
- Говоря порно-звезда, люди судят по видео. Да - порно-звезда. Видео нет, но есть фотографии. И это не секрет. Снято с её согласия и будто скрыто распространенные любовником видео, приносящие ей миллионы. Народ прав. Она – порно... -
Сотрудницы ереванской компании по вывозу мусора заявили о своих нарушенных правах
Мы работали сверхурочно даже в дни митингов, очищали улицы от шелухи от семечек, другого мусора, но так и не получили доплату... -
Институтов, а не авторитетов хотят протесты в Степанакерте
«Если прежде старшее поколение пользовалось особым уважением, так как оно освободило родину, то теперь за нее сражались и молодые. В апреле молодое поколение... -
Джермукцы с пониманием относятся к правительству и блокируют вход в «Лидиан»
«Мы требуем независимой экспертизы и прекращения деятельности «Лидиан» в Амулсаре. 10 дней назад джермукцы передали вице-премьеру... -
Глава полиции Армении пообещал сократить численность коллег
«Сокращение численности полицейских, несомненно, будет, но это не обусловлено идеей о том, что имело место полицейское государство... -
В Карабахе протестуют против беспредела силовиков
- Мне кажется, на этом этапе такого не случится, и если хотя бы частично требования протестующих будут выполнены, часть народа просто разойдется. По моему мнению, общество пока не созрело для более серьезных требований.