Daily Archives: Մայիս 2, 2019
ՀՀ-ում անցանկալի համարվող անձանց ցանկը կարող են սահմանել միայն ՀՀ իրավասու մարմինները, մասնավորապես՝ այն կարգավորվում է... -
«Կինս էդ գումարներն ունեցել է մեր ամուսնությունից առաջ»․ ՊՎԾ ղեկավարի պաշտոնակատար
«Ես ամուսնացել եմ ավելի վաղ, քան որևէ պետական պաշտոն եմ ստանձնել, և կինս էդ գումարներն ունեցել է մեր ամուսնությունից առաջ։ Կուզենայի․․․ -
ՔՈ․ «Կեղծ լուրերին հետևելու և արձագանքելու» վարչապետի հանձնարարականը կարող է հանգեցնել աղետի
Հանրային-պետական ռեսուրսը օգտագործվում է մասնավոր անձի՝ Արթուր Վանեցյանի, նեղ անձնական շահերի սպասարկման համար․․․ -
Ադրբեջանի ուսումնական հաստատություններում իսլամ կդասավանդեն
Ադրբեջանն աշխարհիկ երկիր է, որտեղ կրթությունը տարանջատված է կրոնից։ Երկրում նաև օրենք է գործում․․․ -
Աշխատողների իրավունքների ամենատարածված խախտումները Հայաստանում
Առանց ձևակերպման կամ անօրինական աշխատող պահելը Այս պարագայում գործատուն և աշխատողը երկուստեք ընդունելի բանավոր համաձայնություն են․․․ -
Ռուսական սահմանապահները «Զվարթնոցում» գործելու իրավունք չունեն
Դմիտրի Մեդվեդևը ստորագրել է «Ուկրաինայի հակառուսական պատժամիջոցներին պատասխան միջոցների մասին հրամանագիրը», որը տարածվում է․․․

Daily Archives: 2 мая, 2019
Агрессивная политика РФ по отношению к Украине, нарушения прав человека фактически пытаются распространить на граждан Украины, въезжающих в Армению... -
«Супруга владела этими суммами до замужества» — и.о. чиновника о задекларированном имуществе
Сообщить, откуда это состояние у супруги, Карамян отказался. «Я не намерен обсуждать в этом контексте свою личную жизнь»... -
Поручение премьера Армении по поводу фейков может привести к пагубным последствиям
Для нас важны принципы свободы слова и плюрализма как фундамент строительства демократического общества. Подобное описанному... -
Действия российских пограничников в ереванском аэропорту незаконны
Украинскому депутату «по требованию третьей страны» не разрешили въезд в Республику Армения. Не исключено, что такое влияние России в вопросе управления границами...