Daily Archives: Հունիս 4, 2019
Մայրը հրաժարվում է որդու օրինական ներկայացուցիչը լինելուց։ Դատարանը դիտարկեց հոր՝ օրինական ներկայացուցիչ լինելու տարբերակը։ Դրան էլ դեմ էր Հ․ Ա․-ն։ -
Ամառվա շոգին ջուր ու թան խմեք
Ցանկալի է, որպեսզի երեխաները, հղիները, ծերերը, խրոնիկ հիվանդություններով տառապող անձինք ցերեկային ամենաշոգ ժամերին քնեն կամ պառկեն, քանի որ պառկած դիրքում հեշտանում է․․․ -
Հակակոռուպցիոն կենտրոնը կոչ է անում ԱԺ-ին հետաձգել համահարթեցված հարկի ընդունումը
Փոփոխություններն ավելի վաղ փուլում չեն քննարկվել շահագրգիռ կողմերի ազդակիր շրջանակների հետ, ինչի արդյունքում առանձին խմբեր տիպված էին կառավարության շենքի մոտ․․․ -
24News-ի լրագրողը չգիտեր՝ որտեղ է աշխատում
Խմբագիրս ասում է՝ արի իմ սենյակ, գնում եմ, ասում է՝ դուռը փակիր, մտածում եմ՝ պետք է հարցնի՝ ինչ է եղել, ով է վիրավորել, ինչ միջադեպ է եղել եւ այլն․․․ -
Ոստիկանությունը փրկում է «ռոբադաշնակցականներից» մեկին «ինքնադատաստանից»
Ռոբերտ Քոչարյանի խափանման միջոցի փոփոխման որոշումից հետո քաղաքացիները բողոքի քայլերթ էին անում, և ճանապարհին միջադեպ էր գրանցվել ՀՅԴ անդամ․․․ -
2008-ի մարտի 1-2-ին տուժածները աջակցություն կստանան
Նախատեսվող աջակցությունից չեն օգտվի Մարտի 1-ի իրադարձությունների ժամանակ տուժած, սակայն քրեական հետապնդման ենթարկված ոստիկանները․․․ -
ԿԲ․ Վարկային պատմության բարելավումը անդրադարձել է 126 հազար 585 անձանց
Սկսած 2018-ի հուլիսի 1-ից, ֆիզիկական անձ հանդիսացող վարկառուների, վերջիններիս համավարկառուների և երաշխավորների․․․ -
Խուսափելով դատաստանից, Քոչարյանը փաստում է, որ մեղավոր է
«Էդ որ վեր են կանում տարբեր «ադեկվատներ», չգիտեմ՝ ինչեր, բոլորը չակերտավոր, սա՛ էլ հեղափոխության հետևանք է․ լեզուները բացվել է․․․ -
Զելենսկին ապօրինի հարստությունները վերադարձնելու նոր մեխանիզմ է ներդնում
Քրեական պատասխանատվության կենթարկվեն միայն այն պաշտոնյաները, որոնց չհիմնավորված ակտիվները կգերազանցեն 900 հազար գրիվնան (ավելի քան 33 հազար դոլար)․․․ -
Տեր-Պետրոսյանը եղել է կալանքի տակ․ գաղտնալսման նոր տարբերակը
2008 թվականի իրադարձությունների ժամանակ ընդդիմության ներկայացուցիչների ապօրինի գաղտալսված հայտնի հեռախոսազրույցներից ամենաէականի` Ալեքսանդր․․․

Daily Archives: 4 июня, 2019
«Тогда я спросила Нарека Маляна, какими доказательствами он владеет, чтобы заявлять о таком. Он сказал, что это будет обнародовано в ближайшее... -
Полиция спасла одного из «кочаряно-дашнаков» от «самосуда»
Пострадавший настроен скептически по отношению к работе полиции и говорит, что на него напали представители партии националистического толка... -
Улучшение кредитной истории сказалось на 126 585 людях — ЦБ Армении
«С 1 июля 2018 го в кредитные доклады о физических лицах-заемщиках, созаемщиках и гарантах не включается информация о просроченных или классифицируемых... -
Уклоняясь от наказания, Роберт Кочарян подтверждает свою вину
Этот человек должен понять одно: говоришь, что ты прав? Пойди и дай ответ в суде. Представят факты? Опроверг бы фактами... -
Как древние свадебные традиции Кавказа преследуют современных женщин
Демонстрация постельного белья наутро после свадьбы - традиция, характерная для многих народов Кавказа. Следы крови на ней служат... -
Кандидат в президенты хочет запретить выходить замуж за неказахов
- Необходимо создать эти условия, чтобы девушки не спешили уезжать из страны. И нужно не забывать с детства воспитывать ребенка в духе национальных семейных ценностей... -
Нужны сильные профсоюзы. Армянский депутат высказалась о швейном цехе
Можно и не говорить о том, какие сказки рассказывали людям о безграничных возможностях работодателя... -
Президент Украины предложил Раде конфисковывать незаконные активы у чиновников
Документ предусматривает конфискацию незаконно приобретенных активов. Кроме того, законопроект восстанавливает уголовную...