Monthly Archives: Փետրվար 2011
Արաբական աշխարհում սկիզբ առած հեղափոխական ալիքը պետք է ահազանգ դառնա Հայաստանի իշխանությունների համար: -
Ռոբերտ Քոչարյանի թելադրանքով չեմ գործում. Վարդան Օսկանյան
ՀՀ նախկին արտգործնախարար Վարդան Օսկանյանը ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի թելադրանքով չի գործում: -
Լիբիայի ընդդիմությունը պատրաստ է գրոհել Տրիպոլին
Ապստամբները շարժվում են Տրիպոլիի ուղղությամբ` միաժամանակ տարբեր բնակելի տարածքներ գրավելով: -
«Միկայի» հարձակվողը տեղափոխվեց նորվեգական «Ռուսենբորգ»
Երևանի «Միկա» և նորվեգական «Ռուսենբորգ» ակումբների միջև համաձայնություն է ստորագրվել` «Միկայի» 22-ամյա հարձակվող... -
Օսկանյանը մարտի 1-ի համար ներողություն չի խնդրելու
Մարտի 2-ի վաղ առավոտյան արված իր հայտարարության մասին հարցին` Օսկանյանը բավական մեծ պատրաստակամությամբ է... -
Միասեռականներին դուր է եկել Ուկրաինայի նախագահի խոստովանությունը
Միասեռականների կողմից անուշադրության չի մատնվել նաև Յանուկովիչի դիտարկումն այն մասին, որ ուկրաինական քաղաքներում... -
Հայաստանում քաղաքացիական անհնազանդության կոչ են անում
«Այս ալիքը այստեղ է: Ժողովուրդը դուրս է գալիս ու ստիպում է, որ իրեն լսեն: Ինչպես ենք մենք անելու դա` նախ և առաջ ոչ ընտրություններով... -
Ամերիկացի միլիոնատերը գումարներ է ուղարկել գոյություն չունեցող ընկերուհուն
Ոստիկանները, որոնց դիմել է միլիոնատերն այն մտավախությամբ, որ իր ենթադրյալ ընկերուհուն գողացել են, բացատրել են... -
Տիգրան Կարապետյանը ժողովրդին պատմել է` որտեղ է թաղված շան գլուխը
Մենք թույլ չենք տա, որ մեզ հետ վարվեն անարժանապատիվ, մենք թույլ չենք տա անարդարություն: Եթե պետությունն է դառնում քցող, պառակտող, մասնատող... -
Եգիպտոսը ժողովրդավարություն կսովորի Վրաստանից
Վրացական իշխանությունների կողմից նախաձեռնած այցի շրջանակներում նախատեսվում է ծանոթացնել եգիպտական...

Monthly Archives: Февраль 2011
«Я призвал оппозицию к диалогу. Так что я человек, попытавшийся предотвратить эти события», - считает бывший глава МИД... -
Выборы — это казино. В Армении призывают к гражданской непокорности
«Эта волна здесь. Народ выходит и вынуждает услышать себя. Как мы это сделаем: прежде всего, не выборами, потому что выборы... -
Нападающий ереванского клуба будет выступать за норвежский «Русенборг»
В ближайшие дни Демель отправится в Норвегию, и после медобследования подпишет многолетний... -
Посол США цитировала Сержа Саргсяна, критикуя Армению
ЦИК, Полиция, политические партии обеспечили соответствие предстоящих выборов не только европейским стандартам, но требованиям и ожиданиям армянского народа... -
Оппозиционер придумал «День показа красной карточки» и указал, где в Армении «зарыта собака»
Новоиспеченный оппозиционер, до лишения эфира позиционировший себя в качестве «центриста» обещал потребовать «не проведения внеочередных выборов, а чтобы они... -
Ливийская оппозиция объявила поход на Триполи. Идут кровавые бои
В стране начинается голод, военные не пропускают через границу гуманитарные грузы. Запасы продовольствия заканчиваются даже в крупных городах... -
Украинским геям понравилось признание Януковича
«Когда я бываю в Харькове, я всегда замечаю, как там много красивых юношей, - заявил президент. Чуть помолчав, Янукович добавил после паузы... -
В армии Карабаха легче скрыть насилие над солдатами – правозашщитник
«Оставаясь закрытой системой, командование ВС Армении пытается любой ценой скрыть реальное число солдат, погибших в результате издевательств и жестокого обращения... -
Медведев показал Сержу Саргсяну, что он «не так глуп»
Медведев решил не повышать цен не потому, что любит Сержа Саргсяна, а потому, что понял, «произошла глупость». «То есть, если они подняли на 27%, а потребление... -
20 зеков на камеру, дождь из клопов, больные арестанты, пустые больницы – Армения 2010
«В очень тяжелом состоянии находятся больные, которые после прихода нового начальника управления тюрем Айка Арутюняна были разогнаны по тюрьмам. Многие жалуются...