Daily Archives: Ապրիլ 2, 2011
«Ես կոնկրետ աշխատելու եմ «Իշխանափոխություն և ընտրություններ» խմբում, տեսնենք վերջում ինչ կստացվի», - նշել է նա: -
Ֆրանսիայի խորհրդանիշը տուժել է մեծ կրծքի պատճառով
Պատճառն այն է, որ Մարիաննան չափազանց մեծ կուրծք ունի: Քաղաքապետարանի աշխատակիցներից մեկի խոսքով` դա ստիպում է մարդկանց բամբասել և շեղել... -
ՀՀ նախագահը մեկնում է Սերբիա
Այցի շրջանակներում երկրի ղեկավարը հանդիպումներ կունենա Սերբիայի բարձրագույն ղեկավարության, Պատրիարքի, ինչպես նաև Սերբիայի... -
Սերժ Սարգսյանը նախաճաշել է ԻՏՁՄ անդամների հետ
ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր աշխատանքային նախաճաշ է ունեցել Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԻՏՁՄ) անդամների հետ... -
Աշխարհի ուժեղագույն ակումբի մարզիչը լքում է իր թիմը
Աշխարհի ուժեղագույն ֆուտբոլային թիմի` «Բարսելոնայի» գլխավոր մարզիչ Պեպ Գվարդիոլան դադարեցնում է համագործակցությունը կատալոնյան... -
Իսրայելցիները Վրաստանում 13 տարվա ազատազրկման են դատապարտվել կաշառքի համար
Իսրայելի նախագահ Շիմոն Պերեսը դիմել է վրացական իշխանություններին Ֆուկսին և Ֆրենկելին ազատ արձակելու... -
Կալիֆորնիայի ավտոմայրուղու վրա Հայոց Ցեղասպանության թանգարանի ցուցանակ են փակցրել
ԱՄՆ-ի Կալիֆորնիա նահանգի Մոնտեբելո քաղաքում ուրբաթ`ապրիլի 1-ին, կայացել է դեպի «Հայոց Ցեղասպանության նահատակների հուշարձան»... -
Ադրբեջանը չի հարվածի Սերժ Սարգսյանի ինքնաթիռին
Ադրբեջանի իշխանությունները խոստացել են չհարվածել այն քաղաքացիական ինքնաթիռներին, որոնք շուտով կսկսեն Երևան-Ստեփանակերտ կանոնավոր... -
Կոտ դ’Իվուարում մեկ շաբաթվա ընթացքում առնվազն 800 մարդ է զոհվել
Վերջին մեկ շաբաթվա ընթացքում Կոտ դ'Իվուարի արևմուտքում գտնվող Դուկուե քաղաքում միջհամայնքային բախումների հետևանքով... -
«Եթե ժողովուրդը որոշի…». Ջհանգիրյանը` Ազատության հրապարակում մնալու մասին
Ինձ համար դա արդեն զավեշտ է, քաղաքապետարանը արգելել է-թույլ է տվել…Հիմա մեր պայքարը, մեր Համաժողովրդական շարժումը այնպիսի վերընթաց...

Daily Archives: 2 апреля, 2011
Площадь Свободы должна быть не только местом проведения митингов, когда несколько человек говорят, а остальные слушают. Все должны иметь право высказаться... -
В Калифорнии установили указатель на Памятник жертвам Геноцида армян
«Это не просто очередной дорожный указатель, он указывает направление на единственный в Калифорнии памятник жертвам Геноцида армян», - отметил член... -
Президент Армении встретится в Сербии с Тадичем и Патриархом
4 апреля президент Армении Серж Саргсян отправится в Сербию с двухдневным официальным визитом по приглашению своего коллеги Бориса Тадича, сообщает пресс... -
Символ Французской республики пострадал за большой бюст
УМарианны слишком большая грудь. Пышные формы заставляли людей сплетничать и отвлекаться на комментарии во время официальных церемоний... -
Поствыборная война в Кот-д`Ивуаре унесла жизни по меньшей мере 800 человек
Продолжается противостояние между победившим на выборах оппозиционером Алассаном Уаттарой и действующим президентом Лораном Гбагбо. Последний после выборов... -
Самый титулованный тренер сильнейшей команды планеты покинет клуб
Стоит отметить, что Гвардиола противоречит своему заявлению от 20 января 2010 года. «Человек, который побудил меня стать тренером, был Алекс Фергюсон. Смотря на... -
Армянская оппозиция может осесть на запрещенной площади Свободы
сли у Матенадарана народ решит, что хочет войти на площадь Свободы, то пусть хоть 10 мэров запрещают, все равно войдет. В Армении нет такой силы, которая смогла бы... -
За взятки в Грузии израильтяне получили 13 лет тюрьмы
Тогда израильские бизнесмены легко смогли подкупить отдельных официальных лиц и почти даром заполучили основные объекты транспортировки газа и нефти, и не только... -
Подследственный армянский полицейский не понаслышке знает, как шьют дела
В прошлом году житель Гавара Арам Мартиросян вместе с братом и племянником стрелял из автомата по автомобилю, в которой сидел сын местного авторитета Коко Пекарня... -
Российских активистов выпустили вместе с полуторагодовалым Каспером
Ей и еще одной активистке удалось сбежать из милицейской «газели», который должен был доставить ее в суд. Об этом Каспарову.Ru сообщил 1 апреля адвокат активистов...