Daily Archives: Հոկտեմբեր 6, 2015
Հայաստանում ամենահայտնի տնտեսական գործակիցը Սաշիկ Սարգսյանի գործակիցն է՝ իրենից բխող 50 տոկոսանոց հետևանքներով․․․ -
Նախկին դատախազի որդուն հափշտակության մեջ մեղադրող ռուս գործարարներին տուժող են ճանաչել
Կորեպանովի խոսքով՝ Տեր-Հովսեփյանն իրեն համոզել է նաև հողը գնել՝ փաստաթղթերում, սակայն, գրելով Տեր-Հովսեփյանի անունը՝ պատճառաբանությամբ, թե «հային չեն համարձակվի քցել»․․․ -
Սահմանադրությունը փոխելը վտանգավոր է Հայաստանի ապագայի համար, վստահ է Ռոբերտ Քոչարյանը
«Երկրի առջև ծառացած բոլոր խնդիրներն ու մարտահրավերները լիովին լուծելի են գործող սահմանադրության շրջանակներում, որի ֆունկցիոնալությունը որևէ մեկը կասկածի... -
«Լունապարկ»֊ում կարուսել է պոկվել․ վնասվածք է ստացել «Ա1+»֊ի տնօրենն ու նրա թոռնիկը
«Վնասվածքներ ես էլ, թոռնիկս էլ ստացել ենք: Առաջին բուժօգնություն ստացվել է, բայց ոչ իրենց կողմից կազմակերպված։ Ես թոռնիկիս վերցրեցի -
Ադրբեջանում գերության մեջ գտնվող զինծառայողի հայրենադարձության մասին նորություն չկա․ armlur.am
Արմեն Հարությունյանն ասել է նաև, որ Կարմիր խաչը պարբերաբար իրենց հետ կապ է հաստատում, հայտնում Անդրանիկի որպիսության մասին... -
Ագրարային համալսարանի աշխատակցին ձերբակալել են կաշառքի գործի շրջանակներում․ «Հրապարակ»
«Իրականում, սակայն, ուսանողն անգամ ագրարայինի տեղը չգիտի և գնահատականներ ստանալու համար գումար է տվել բուհի աշխատողներին...

Daily Archives: 6 октября, 2015
«Покупаете ли вы сахарный песок или банан, [деньги] идут в один и тот же карман. Эти люди [крупные предприниматели] тесно связаны с Сержем Саргсяном... -
Бизнесмены, обвиняющие сына генпрокурора советской Армении в мошенничестве, признаны пострадавшими
Пострадавший Корепанов утверждает, что в 2005 году начал бизнес с Тер-Овсепяном. Сын экс-прокурора сказал, что у его матери есть участок... -
Изменение Конституции опасно для будущего Армении – второй президент
«Опубликованный проект превзошел мои наихудшие ожидания. Речь уже не о выборе между полупрезидентской и парламентской формой... -
Директор армянской телекомпании и его внук пострадали от обрыва «Американских горок»
«Меня очень разозлила та наглость, которую я увидел на некоторых сайтах. Гулинбарян заявил, что ничего подобного не было. После инцидента я решил... -
О возвращении в Армению попавшего в азербайджанский плен солдата новостей нет – Armlur.am
«Говорят, что есть надежда, просто нужно немного времени. Когда именно его отправят в Армению, пока неясно. Если бы стоял вопрос обмена, можно бы было... -
Сотрудницу ереванского университета арестовали в рамках дела о получении взятки – СМИ
«На самом деле, однако, студент даже не знает, где находится Аграрный университет, а за оценки платил его сотрудникам. Сколько человек...