Daily Archives: Հոկտեմբեր 7, 2016
- Հին, ճնշված, ցեղասպանված, բարբարոս ցեղերին անդադար սանձող, տաղանդաշատ ազգ` թշնամիներով շրջապատված, սփյուռքն էլ մեջքին․․․ -
Ներդնող․ «Պետությունն ինքն է մասնակցել «Նաիրիտում» գողությանը»
«Անցած անգամվա սնանկությունը տեղի է ունեցել, որովհետև պետությունը ինքն է մասնակցել գողությանը։ Առանց պետության մասնակցության գողություն չի կարող լինել... -
Ստեփանակերտից չեն հաստատում երկու զինծառայողի վիրավորման մասին լուրը
Նույն օրը Ստեփանակերտը հերքեց ադրբեջանական կողմի հաղորդագրությունը՝ ընդգծելով, որ վերջին շրջանում հակամարտության գոտու տարբեր... -
Հայրը չի հավատում, որ որդին ինքնասպանություն է գործել բանակում
«Զրույցի ժամանակ մենք իմացանք, որ մահվանը նախորդող մի քանի օրերի ընթացքում Արսենը լուրջ հոգեբանական խնդիր է ունեցել։ Խնդիրներ է ունեցել նաև... -
Ղարաբաղում զինծառայողը վիրավորվել է հակառակորդի կրակոցից․ պաշտոնական
Այսօր առավոտյան՝ 08։30-ի սահմաններում, ղարաբաղա֊ադրբեջանական զորքերի շփման գծում հրազենային վիրավորում է ստացել 20֊ամյա զինծառայող... -
Կարո Եղնուկյանին մեկ միլիոն դոլար գրավի դիմաց ազատ չարձակեցին․ նա հացադուլ է սկսել
Երևանի Արաբկիր և Քանաքեռ- Զեյթուն համայնքների ընդհանուր իրավասության դատարանը երեկ մերժել է 1 մլն դոլար գրավի դիմաց ազատ...

Daily Archives: 7 октября, 2016
Тигран Саркисян перечислил предоставленные кредиты своим оффшорным компаниям, и как только мы перезапустим завод, возникнет вопрос... -
Степанакерт не подтверждает информацию о ранении военнослужащих
Пресс-секретарь Армии Обороны Карабаха Сенор Асратян опроверг эту информацию. «Мы бы сделали заявление, случись... -
Бакинцы в знак протеста перекрыли трассу
«До места, где построят депо, будет проложен тоннель и все дома над тоннелем должны быть снесены. Такое решение принято соответствующими органами... -
Высокопоставленный покровитель мешает раскрытию дела о смерти армянского солдата — отец
Мы испытываем недоверие к органу, осуществляющему производство. Ведется неэффективное следствие. В результате анализа... -
Армянского оппозиционера не освободили под залог в миллион долларов, и он начал голодовку
Адвокат арестованного Тигран Айрапетян сообщил Epress.am, что в знак протеста его подзащитный объявил голодовку...