Daily Archives: Փետրվար 16, 2017
Թե ինչպես է ամուսնական համատեղ կյանքի ընթացքում Արտակը ճնշել կնոջը և երեխաներին, ինչքանով են Հեղինեի՝ ոստիկանությունում տրված բողոքներին... -
54 ընտրող ունեցող համայնքում 74 հոգանոց ընտրացուցակ է եղել․ Azatutyun.am
Վարդավանքում 40 օրից նոր ընտրություններ կանցկացվեն, իսկ մինչ դա գյուղը կղեկավարի մարզպետարանի կողմից նշանակված ժամանակավոր... -
Վրացական ժողովրդավարությունը չի տարածվում ադրբեջանցի այլախոհների վրա
Այդպես երկար շարունակվել չէր կարող, ու պաշտոնական Բաքուն կիրառեց նոր բարձր ճշգրտության զենք՝ երկրից դուրս գալու արգելքներ... -
Բուլդոզերը գլորվել է ձորը․ 1 զինծառայող մահացել է, 2-ը՝ վնասվածքներ ստացել․ պաշտոնական
Փետրվարի 15-ին՝ ժամը 15:00-ի սահմաններում, ՀՀ ՊՆ զորամասերից մեկի մարտական դիրք տանող ճանապարհը մաքրելիս... -
«Սասնա ծռերի» անդամը հացադուլ է հայտարարել ի աջակցություն «հաց բերողի»
«Այս պահին Աշոտ Պետրոսյանը մի քանի հացադուլավորների հետ մեկ խցում է պահվում, սակայն այնտեղ բավարար պայմաններ չկան... -
«Նաիրիտի» նախկին աշխատակիցները դատախազությանը գործարանի թալանի մասին փաստեր կներկայացնեն
Շահվերդյանն ասել է, որ, անկախ ամեն ինչից, գործարանի նախկին... -
Նախադեպի սպասելիս․ եթե վաղը Բաքվի սև ցուցակից որևէ մեկին ընտրեն
Դրդապատճառի ծաղրաշարժությունը դառնում է քաղաքական կատեգորիա, որը, միգուցե, շատ ճշգրիտ ու մանրամասն կերպով նկարագրում է նոր...

Daily Archives: 16 февраля, 2017
Днем 15 февраля, при уборке дороги, ведущей к боевой позиции одной из военчастей Минобороны, принадлежащий воинской части бульдозер... -
Бывшие сотрудники ереванского завода представят прокуратуре факты хищения
«Завод дошел до такого состояния [банкротства] именно вследствие их хищений. Это очевидно, и у нас имеются факты, с которыми мы обратимся... -
Внешний долг Азербайджана резко вырос на 20 процентов
К концу 2016 года стратегические валютные резервы составили 37.6 миллиардов долларов, что в 4.1 раза больше внешнего долга страны. А это означает, что к... -
Грузинская демократия не распространяется на азербайджанских диссидентов
Солидарность, которая способна поднять шум вокруг этой темы, может кардинально изменить ситуацию и заставить государство оценить возможные риски от политики молчаливого потакания репрессиям. -
Минобороны Армении не переводит сына матери-одиночки в военчасть поближе к дому
«Алвард Киракосян сообщила нам, что сын заболел, когда ему было 7 месяцев, вследствие отморожения. С раннего возраста он периодически... -
«Убили собаку». Неизвестные стреляли у дома армянской правозащитницы и скрылись
«Я только пришла домой. Когда входила во вдор дома, со стороны верхней части дороги, сзади, выстрелили. В меня не попали...