Daily Archives: Մարտ 26, 2018
Նրան առանց բացատրության մի քանի անգամ բերման են ենթարկում ոստիկանություն, որտեղ ապտակում են, հայհոյում և սպառնում։ Տեղի օմբուդսմեն Ռուբեն Մելիքյանը... -
Դատապարտված կինը պահանջում է դատարանում հարցաքննել իրեն մարիխուանա հյուրասիրած վկային
Դատարանին իր միջնորդությունը հիմնավորելով՝ Աննա Հովսեփյանն ասել է․ «Ուզում եմ Գևորգը գա, ցուցմունք տա, քանի որ ասում էր՝ ինչ ասել են... -
Կեմերովոյի ժամանցի կենտրոնում 60-ից ավել մարդ է մահացել հրդեհի հետևանքով
Զոհերի մեծ թիվը, ըստ նախնական տվյալների, պայմանավորված է կրակի արաջ տարածմամբ, ծխի թունավոր լինելով և առևտրի կենտրոնում հրդեհային... -
Ռուսաստանի զինվորական ոստիկանությունը կհայտնվի Հայաստանում
Նախկինում Գյումրիում ՌԴ ռազմաբազայում կարգուկանոնի պահպանության համար հատկացվում էին առանձին պարեկային խմբեր, սակայն դրանց․․․ -
Հայաստանում ԶԼՄ֊ների գործունեությունը սահմանափակելու հարցը պետք է հասնի ՄԻԵԴ
«Ցանկացած բովանդակության օրենք հնարավոր է ընդունել մեկ օրում Ազգային ժողովում։ Ես նույնիսկ զավեշտով ֆեսբյուքյան իմ էջում գրեցի, որ հնարավոր է... -
Սարիթաղցիներին անհիմն կապում են «Սասնա ծռերի» հետ, որ ավելի խիստ պատժեն
Նրանք հորինում են դա, որ ամբաստանյալներին կապեն «Սասնա ծռերի» գործողությունների հետ, և դրանով իսկ ծանրացնեն նրանց վիճակը... -
Զինվորի սպանության գործով վկաները խնդրահարույց ցուցմունքներ են տալիս․ փաստաբան
«Անօրինական է, որ լեյտենանտն իրեն ամրակցված զենքն ինքը չի լիցքաթափել, այլ իր ենթակային է փոխանցել․․․ Իրենք նյութեր նախապատրաստեցին․ ձևական․․․ -
Տարվա սկզբից բանակում 11-րդ մահվան դեպքն է գրանցվել
Պաշտոնական հաղորդագրության համաձայն, դեպքը տեղի է ունեցել մարտի 24֊ին՝ 16:55-ի սահմաններում, ՊԲ հյուսիսային ուղղությամբ տեղակայված զորամասերից...

Daily Archives: 26 марта, 2018
Когда девушка требует объяснений, ей говорят, что в Карабахе женщина не должна курить на улице или красить волосы в синий цвет, а закона... -
В Армении осужденная требует допросить в суде угостившего ее марихуаной
«Я хочу, чтобы Геворг пришел и дал показания, так как он говорил, что написал то, что ему сказали. Я хочу спросить... -
Peace Taxi — Текалинский процесс на колесах
- С целью поэтапного восстановления Текалинского процесса как свободной общественной площадки для диалога и сотрудничества граждан трех стран Южного Кавказа, запускаю новый проект. -
Военная полиция России появится в Армении
«Для поддержания воинской дисциплины, безопасности дорожного движения и охраны объектов в Гюмрийском военном гарнизоне... -
Жителей ереванского района связывают с «Сасна црер», чтобы наказать строже
Полицейские не говорили подобного ни в своих показаниях предварительного следствия, ни на первых судебных заседаниях. Они это выдумывают... -
Более 50 человек погибли при пожаре в торговом центре в Кемерове
Большое число жертв предварительно объясняют быстрым распространением огня (загорелся батутный комплекс)... -
Адвокат нашел нестыковку в показаниях свидетелей по делу об убийстве в карабахской военчасти
Серьезной проблемой он считает то, кому лейтенант отдал оружие. Во время осмотра места происшествия Гарен Ованисян сказал, что оружие было...