Daily Archives: Հունիս 22, 2018
- Եթե իմանայինք, որ երկիրը փոխվելու է, բանկից վերցված կտրոններն էլ կպահեինք, անուններն էլ, հեռախոսահամարներն էլ։ Այսօր կհանեինք, կասեինք, վերցրեք՝ ձեր գործը․․․ -
Տնտեսագետը Հայաստանին առաջարկում է քյանդրբազություն անել
- Եթե Արժույթի միջազգային հիմնադրամի հետ Հայաստանը գործարք է կնքում, պետք է, օրինակ, 20 տարվա ֆինանսավորում պահանջել անկախ վերլուծությունների համար։ -
«Հուսո երիցուկը» ապօրինաբար փող էր ստանում հաշմանդամ և անապահով երեխաների համար
ՀԿ-ի կանոնադրական նպատակներից են․ հատուկ կարիքավոր երեխաների եւ երիտասարդների աշխատանքով ապահովումը, ինտեգրման ապահովումը Ազգային բանակի շարքերում, հայրենասիրության․․․ -
Ոսկու շուկայի տերն ուզում է վարձակալողների հաշվին շինարարություն անել
«Մեր մուտքն ամբողջապես փակ է, եթե անգամ դուռը բաց է, ապա դեպի դուռ բերող ճանապարհը միշտ փակ է։ Միայն մոլորվածներն են այս մուտքով մտնում։ Նոյեմբեր ամսից... -
Առաքել Մովսիսյանին բաց են թողել ԱԱԾ-ից․ նրա տանը զենքեր են գտել
Ազգային ժողովի ՀՀԿ խմբակցության նախկին պատգամավոր, ՀՀԿ անդամ Շմայս մականունով հայտնի Առաքել Մովսիսյանին հունիսի 21-ին տարել են Ազգային անվտանգության ծառայություն... -
«Յանսում» խուզարկությամբ հայտնաբերված միլիոնները հանձնել են Կենտրոնական բանկին
«Խուզարկությամբ հայտնաբերված 1 100 400 ԱՄՆ դոլար, 230.500 եվրո, 36 մլն դրամ գումարը քննիչի որոշմամբ ի պահ է հանձնվել Կենտրոնական բանկին՝ մինչև քննությամբ կպարզվի... -
Տարոն Մարգարյանի դեմ ակցիայի մասնակիցը ներել է իր վրա հարձակվողին
«Ինքը եկավ, ներողություն խնդրեց։ Նա ասաց, որ ինքը այդ կողմերի բնակիչ է, ընկերոջ տանն են եղել դեպքի օրը, մի քիչ տրամադրությունները բարձեր է եղել, բարձրախոսի ձայները իրենց... -
Ինչպես էր խոշտանգում և ունեզրկում գեներալ Մանվելը
Ամբողջ պատմությունը այսքանով ներկայացնել հնարավոր չէ, մեր բոլոր հարազատներն ու մտերիմները ավելացնելու բազմաթիվ զարհուրելի դրվագներ կհիշեն...

Daily Archives: 22 июня, 2018
«Объяснили это тем, что якобы демобилизовавшиеся раньше них ребята украли из танка бензин. Сказали: покрыть должны вы, чтобы нас... -
Евросуд дал Тбилиси и Баку месяц, чтобы ответить о похищеннии журналиста
- То, что произошло год назад, является темным пятном в истории нашей страны, и мы обязательно должны дать оценку следствию, которое, на мой взгляд, неэффективно. У правительства был год на то, чтобы развеять... -
Экономист предлагает Армении лавировать
«Международное финансирование — это и возможность, и ограничение. Мы должны учесть механизации кризиса долга Греции, то, что сейчас... -
«Ромашка надежды» присваивала деньги на инвалидов и детей из необеспеченных семей
В качестве целей в уставе «Ромашки надежды» отмечается: обеспечение общения особо нуждающихся детей и интеграции в ряды Национальной армии... -
Владелец ереванского рынка золота хочет окупить строительство за счет арендаторов
«Руководство сообщает, что делает скидку, но в прошлом месяце мы платили 35 000 драмов, и, по его логике, плата должна снизиться до 28 000. А нам... -
В доме бывшего армянского депутата нашли оружие
В ходе обыска обнаружено несколько пистолетов и две винтовки, которые, по словам супруги Мовсисяна, «законны». 21 июня на допрос в Службу нацбезопасности... -
Деньги, найденные при обыске в ресторане главы охраны Сержа Саргсяна, переданы в ЦБ
«Найденные в результате обыска 1 100 400 долларов США, 230 500 евро, 36 млн. драмов решением следователя переданы на хранение в... -
Участник протестов против мэра Еревана простил нападавшего
«Он пришел, извинился. Сказал, что живет в тех краях, в тот день был в доме друга, настроение было немного приподнятое, на них подействовали звуки... -
Как генерал Манвел пытал людей и присваивал чужое имущество
Степень их разнузданности, произвола и безнаказанности перешла все границы. Они даже намекали отцу, мол, а у тебя неплохие молодые, красивые дочки…