Daily Archives: Հոկտեմբեր 4, 2018
- Ժողովուրդը ցանկացած կերպ իրավունք ունի իրականացնել իր իշխանությունը: Եթե ժողովուրդը խաղաղ եղանակով ասում ա՝ հեռացեք, դուք իմ ներկայացուցիչը չեք․ վստահություն չունեք․․․ -
Նախագահի թեկնածուն գտել է դեպի վրացահայերի սիրտը տանող ճամփան
- Երեկվա հայտարարությունը ծայրահեղ վտանգավոր է ոչ միայն բարդ տարածաշրջանում էթնիկ թշնամանքի հողի վրա օգուտ ստանալու անհաջող փորձի պատճառով․․․ -
Համաներում լինելու է
Դրան զուգահեռ բարձրաձայնվում է առանձին քաղաքացիներին համաներում տալու հարցը։ Օրեր առաջ մի խումբ քաղաքացիներ դիմել էին համապատասխան գերատեսչություններին՝ Սիսիանի... -
Ինքնասպանություն չէ․ ընտանիքը պնդում է, որ զինվորին ծեծել և սպանել են
«Գնացի տեսության, երեխայիս աչքը կապտած էր, հին շորերով, առանց մայկայի, երբ զինվորական շոր առա, տարա․․․

Daily Archives: 4 октября, 2018
«Народ имеет право осуществлять свою власть любым способом. Если народ мирно говорит: уходите, вы не мои представители, вы не пользуетесь доверием... -
Правительство Армении представило парламенту инициативу об амнистии
Помощник вице-премьера Тиграна Авиняна Микаэл Наапетян написал на своей странице в соцсети «Фейсбук», что по закону список держится в строгой тайне... -
Кандидат в президенты нашла путь к сердцу грузинских армян
Муссирование этой темы с местным армянским населением сродни подрыву национальных интересов Грузии. Говоря с местным населением на языке российской пропаганды на пути интеграции страны в НАТО... -
Это не самоубийство: семья утверждает, что солдата избили и убили
Он так и не сказал, что случилось, только сказал, что ни на что не жалуется, питание хорошее, только просил забрать его из этой роты...