Daily Archives: Հոկտեմբեր 6, 2018
Իրականում, ցույցերը մասսայական էին դարձել ապրիլի 22-ին` Փաշինյանի և «Ելք» խմբակցության պատգամավորներ Սասուն Միքայելյանի և Արարատ Միրզոյանի ձերբակալումից ժամեր անց: -
Իշխանությանը սպասարկող քաղհասարակությունը դրսում աղավաղում է հայաստանյան իրականությունը
- Պարզ է, որ նրանք ինչ-որ բաներ են կորցրել, ֆինանսավորման աղբյուրներից եւ կարգավիճակից են զրկվել․․․ Բայց տղաներ եւ աղջիկներ, հաճույք․․․ -
Վստրեչի Ապերը 50 միլիոն գրավի դիմաց ազատ կարձակվի
«Վստրեչի Ապեր» մականվամբ հայտնի Արամ Վարդանյանն ազատ կարձակվի 50 միլիոն գրավի դիմաց։ Այս մասին հայտնում է նրա փաստաբան Լուսիեն Սահակյանը․․․ -
Ինչ գործ ունի գերհարուստ Ծառուկյանը նոր Հայաստանի քաղաքական դաշտում
Արդյո՞ք Ծառուկյանը քաղաքական գործիչ է, ով ունի բիզնես, թե՞ նա բիզնեսմեն է, ով բերվել է քաղաքական դաշտ որոշակի նպատականերով.․․

Daily Archives: 6 октября, 2018
Гагик Царукян также утверждает, что «лед тронулся» после отставки Сержа Саргсяна, что произошло в том числе благодаря ему после «острых разговоров» с Саргсяном. Нет ни одного факта, свидетельствующего... -
Часть гражданского общества лжет про ситуацию в Армении
Уже говорил и скажу еще раз: даже если вы лично чувствуете себя проигравшими, уважаемые «евразийцы», ведите себя достойно хотя бы... -
Встречи Апера освободят под залог в 50 миллионов
Арама Варданяна, известного по прозвищу Встречи Апер, освободят под залог в размере 50 миллионов драмов (более $104 100), сообщила его адвокат Лусинэ Саакян... -
Что на политическом поле новой Армении делает богач Царукян?
Царукян — политический деятель, имеющий бизнес, или бизнесмен, приведенный на политическое поле в определенных целях?.. -
«Бархатная революция» повлияла на политическое мышление азербайджанцев
Кроме того, азербайджанская оппозиция скандально известна внутренними склоками, и Мамедов сказал, что РЕАЛ намеревается изменить по меньшей мере это положение...