Daily Archives: Հունվար 29, 2019
Մի քանի անգամ արված փորձաքննություններից հետո էլ վարույթ իրականացնող մարմինն այդպես էլ չի կարողանում պատասխանել հարցին... -
Ինչո՞ւ մահացավ Մհեր Եղիազարյանը, եթե ամեն ինչ արվել է
Հացադուլի ընթացքում Մհեր Եղիազարյանին բազմիցս այցելել են հիմնարկի պետը, հոգեբանն ու իրավաբանը։ Ի՞նչ են խոսել, եթե ոչ հացադուլը դադարեցնելու և նրա․․․ -
Երևանցիների որոշ գաղափարների համար մոտ 500 մլն դրամ կտրամադրվի
Ծրագրերի մշակումից հետո կընտրվեն և կիրականացվեն քաղաքացիների ներկայացրած այն առաջարկները, որոնք կարժանանան հենց բնակիչների ամենաշատ հավանությանը․․․ -
Հիվանդ որդուն զորակոչում են բանակ․ահազանգում է մայրը
«Քայլքի չափավոր խանգարում ախտորոշումը գլխավոր զինկոմիսարատում համարել են ֆունկցիայի աննշան խանգարում և որոշել, որ տղաս պիտանի․․․ -
Արմեն Գևորգյանը չի կալանավորվի․ հաստատեց Վերաքննիչը
Վերաքննիչ դատարանն անփոփոխ է թողել նախկին փոխվարչապետ, Անվտանգության խորհրդի նախկին քարտուղար Արմեն Գևորգյանին կալանավորելու միջնորդությունը․․․ -
Նախարար․ Անհնար է մեկ կողմից խաղաղություն բանակցել, իսկ մյուս կողմից սերմանել թշնամություն
Նորից եմ կրկնում, մեզ համար առաջնայինը ստատուսն է և անվտանգությունը: Սյս սկզբունքն է մեզ համար առաջնայինը: Դուք ուզում եք ես մնացած սկզբունքների մասի՞ն խոսեմ․․․ -
Վրաստանում ղարաբաղյան պատերազմի մասնակցի արձանը 21 տարի անց աղմուկ է բարձրացրել
«Խոջալուի դահճին Վրաստանում հուշարձան են կանգնեցրել», – այսպիսի վերտառությամբ նորությունն արտատպում էին որոշ ադրբեջանական լրատվամիջոցներ։

Daily Archives: 29 января, 2019
По некоторым показателям поддержка ЕС выше, но цифры, касающиеся НАТО, серьезно выросли, особенно вместах компактного проживания этнических меньшинств. Там поддержка выросла вдвое... -
Почему арестованный Мгер Егиазарян скончался, если было сделано все необходимое
В ходе голодовки Егиазарян не раз сообщал о плохом самочувствии, после чего его вели на обследование, говорили, что все в порядке, фиксировали... -
Миллион долларов выделят на идеи ереванцев
«Бюджет принадлежит горожанам, они и будут распоряжаться им. Один из основных и главных пунктов нашей предвыборной программы была прямая демократия... -
Парня с проблемами со здоровьем призовут в армянскую армию
«Он не может носить обувь больше часа. Если обувь долго остается на ногах, они кровоточат. Ему нужно носить мягкое... -
Бывшего секретаря Совета безопасности Армении не арестуют
Против Геворгяна выдвинуто 4 обвинения. Первое появилось еще в августе прошлого года. Геворгяну, занимавшему высокие госдолжности в годы президенства... -
Министр: Невозможно с одной стороны вести переговоры о мире, с другой — сеять вражду
Поэтому мы уделяем такое внимание тому, что все обстоятельства, затрагивающие способствующей миру среде, являются очень существенными, важными элементами...