Daily Archives: Մայիս 31, 2019
Ըստ էության, կա՛մ Ալեն Սիմոնյանը հայտարարագրերում կեղծ տվյալներ է ներկայացրել իր ունեցած վարկի մասին, կա՛մ RANGE ROVER-ի ձեռքբերումն իրապես․․․ -
Արմավիրում ցույցի մասնակիցները աշխատավարձ են պահանջում
Ջրային տնտեսության անձնակազմը ամիսներ շարունակ չի վարձատրվում կատարված աշխատանքի համար․ որոշները 5 ամիս, իսկ ոմանք մեկ տարուց ավել աշխատավարձ չեն ստացել... -
Քննիչը քրֆեց․ Դաժանաբար սպանված զինվորի մոր դատաիրավական արկածները
- Գորիսի զորամասում որդուս 17 ամսվա հալածանքները ավարտվել են կանխամտածված սպանությամբ՝ դաժանաբար ջարդուխուրդ են արել, կրակել դիակի․․․ -
ԱԱԾ աշխատակիցն «իրավաչափ» է գործել, բայց ՀՔԾ֊ն նյութեր է պատրաստում
ԱԱԾ տնօրենի աշխատակազմի ղեկավարը նրա գործողությունները համարել է իրավաչափ, բայց տեղեկացրել է, որ ՀՔԾ ներկայացրած հաղորդման․․․ -
Ջրօգտագործող ընկերությունների հանցագործության 11 դեպքով մոտ 3 մլրդ դրամի վնաս է պատճառվել
Քրեական գործերը վերաբերում են Լոռու, Շիրակի, Կոտայքի, Արմավիրի, Արարատի, Արագածոտնի մարզերում գործող առանձին ջրօգտագործող ընկերությունների․․․ -
Փնտրվում է քաղաքացիականով ոստիկաններին հրաման տվողը
Այս մասին Հելսինկյան քաղաքացիական ասամբլեայի Վանաձորի գրասենյակի նախագահ Ա․ Սաքունցին տեղեկացրել է ՀՀ հատուկ քննչական ծառայության․․․ -
Ոռոգման ջուրը չի թանկացել. Ջրային կոմիտե
Մելքոնյանը քիչ առաջ է վերադարձել Արագածավանից, որտեղ կրկին բանակցել է ջրօգտագործողների հետ, փոխհամաձայնություն է ձեռք բերվել և ճանապարհը բացվել է: -
Հղի կամ մանկահասակ երեխա ունեցող կանանց աշխատանքային արտոնությունները
Աշխատող կանանց տրամադրվում է հղիության և ծննդաբերության արձակուրդ։ Արձակուրդ տրամադրվում է նաև նորածին որդեգրած․․․ -

Daily Archives: 31 мая, 2019
Если представленные в декларации данные верны, за 6 месяцев Симонян потратил порядка 1.2 млн. драмов или 200 000 драмов в месяц. Между тем... -
В Армении сотрудники водного хозяйства требуют зарплат
- Куда только не обращался новый директор. Денег не выделяют. У учреждения долги. Значит, должны выделить... -
Мать убитого в 2005-ом солдата гоняют по кабинетам следователей
Военная прокуратура и лично бывший военный прокурор Гагик Джангирян предложили родственникам убитого завершить дело... -
Законодательство Армении предусматривает льготы для беременных и ухаживающих за малолетними
К примеру, запрещен безосновательный отказ принимать на работу или увольнять человека, на попечении которого находится ребенок до трех лет... -
В Грузии вводится наказание для родителей жестоких детей
Увеличивается штраф за несоответствующее обращение с животными, повлекшее за собой мучения или причинение боли. Он составит от 100 (около 36 долларов) до 500 лари... -
Азербайджан виновен по делу оппозиционера Ильгара Мамедова
- Сейчас политики не только в Азербайджане, но и во всех других странах-членах Совета Европы будут понимать, что в случае их правоты, пусть и с опозданием, но их права...