Daily Archives: Հունիս 19, 2019
«Միջադեպերի» հետևանքով հարաբերությունները գնալով ավելի կսառեն ու կլարվեն՝ առաջացնելով անկանխատեսելի հետևանքներ բոլոր կողմերի համար։ -
Հադրութեցին ծանր վիրավորվել է այգում ավիառումբի պայթյունից
Չպարզված հանգամանքներում գնդիկաբեկորային ավիառումբի պայթյունից բեկորային վնասվածքներ է ստացել Մեծ Թաղեր համայնքի բնակիչ, 1985.․․ -
Դիվիդենդներ ստանալու փորձ, թե՞ սոցիալական անարդարության խնդիր․ ակցիա ԱԺ֊ի մոտ
«Ոչ համահարթ հարկմանը» նախաձեռնության անդամները, ովքեր ամիսներ շարունակ հանդես են եկել օրինագծի վերաբերյալ քննադատություններով, չեն միացել ակցիային․․․ -
Ծառուկյանը վիրավորել է լրագրողին
- Դատարկ-դատարկ խոսում եք։ Ես նորից եմ ասում, որ մամուլի խոսնակը իրավունք չունի քննիչի տեղը խոսելու։ Ռեալ բանից խոսացեք։ Հենց դու քո ցեղով գնա օրենքին ենթարկվի․․․ -
Բանտերում փողերը դեռ պտտվում են
Անարդարությունը, որի հետ շարունակում են բախվել ազատվելուց հետո, վերադարձնում է մարդուն կալանավայր։ Պետությունը հակված է բանտարկելու։ Զոն նայողները փողի․․․ -
Սովետական հիմնարկի պահապանը
Սովետական մթնոլորտով, պաստառներով, Լենինի նկարով սենյակներից մեկում, «Գետին»՝ 1920 թվականի գերմանական կարի մեքենայով ֆաբրիկան գրավում է Սովետական․․․

Daily Archives: 19 июня, 2019
Бандформирования, которые собирались устроить патрулирование на улицах Тбилиси для того, чтобы физически расправиться с нами, - угроза не только... -
Попытка дашнаков получить дивиденды или вопрос социальной несправедливости — акция у парламента Армении
Члены инициативы «Нет уравнительному налогообложению!», на протяжении месяцев критиковавшие законопроект, не участвуют в протесте. Комментировать сидячую... -
Гагик Царукян оскорбил журналиста
А на вопрос, является ли подчинение закону пустым делом, отреагировал так: «Ты со своим родом закону подчиняйся. Царукян все делает по пунктам... -
Из российского села изгнали цыган. Конфликт, который давно зрел
Всех проживавших здесь цыган вывезли в Волгоградскую область. Пока мы не знаем, что делать с их собственностью, если она оформлена законно... -
Трамп анонсировал массовую депортацию мигрантов
На следующей неделе иммиграционная и таможенная полиция США начнет процесс депортации миллионов нелегальных иностранцев...