Daily Archives: Հուլիս 13, 2019
Յակուտսկից շաման Ալեքսանդր Գաբիշևը, ով ամբողջ Ռուսաստանով քայլելով շարժվում է դեպի Մոսկվա՝ «Կրեմլից Պուտինի չար ոգին․․․ -
Երևանում ձերբակալել են դանակահարության մեջ կասկածվողին
Հուլիսի 11-ին, ժամը 3:25-ին, «Էրեբունի» բժշկական կենտրոնից ոստիկանություն հաղորդում էր ստացվել, որ «կրծքվանդակի առաջնային․․․ -
Ամուլսարում բերման ենթարկվածներին ազատ են արձակել [թարմացված]
Ամուլսարի 1-ին պոստի մոտ լարված իրավիճակ է։ Ոստիկանությունը և քննչականը պահանջում են․․․ -
«Սա կոչվում է համակարգային կոռուպցիա, հարգելի պատգամավորներ, հեղափոխականներ և բոլորը, բոլորը»
Ովքե՞ր են սիգ արտադրող ընկերությունների հիմնադիրները, տնօրենները: Տեսնես նախարարության կամ ոստիկանության համակարգի հետ առնչություն ունե՞ն։ -
Կոնգրեսականը կարևորում է Ղարաբաղին ամերիկյան օգնություն հատկացնելը
«Այս նախաձեռնությունը կարեւոր է ոչ միայն Լեռնային Ղարաբաղի, Արցախի ժողովրդի համար, այլեւ անձամբ ինձ համար: Չնայած, որ պատերազմն․․․

Daily Archives: 13 июля, 2019
"Задержания и аресты продолжаются. Задержана Зарифа Саутиева и Рашид Майсигов. По ходу всех несогласных хотят изолировать... -
Задержанные у Амулсарского месторождения освобождены (обновлено)
Собеседник Epress.am рассказал, что стражи правоворядка разрешили прибывшим проехать мимо первого поста и подняться к городу Джермук... -
Это системная коррупция, уважаемые депутаты, революционеры, высококвалифицированные специалисты и все-все
А вы знаете, почему продвигается этот тезис? Думаете, для проведения законодательных реформ? Просто они должны как-то обосновать... -
Конгрессмен США считает важным оказание помощи Карабаху
«Инициатива важна не только для народа Нагорного Карабаха, Арцаха, но и лично для меня. Несмотря на то, что война завершилась более двадцати...