Daily Archives: Դեկտեմբեր 21, 2019
- Ի՞նչ է նշանակում 200-250 դոլարանոց հողը վաճառել 4500 դրամ: Այդպես դուրս է գալիս, որ ցանկացած մարդ կարա զավթի համայնքային տարածք, հետո ասի՝ գիտեք ինչ կա․․․ -
Ուզբեկստանը՝ տարվա երկիր
«Երեք տարի առաջ Ուզբեկստանը հնավոճ հետսովետական դիկտատուրա էր՝ փակ հասարակությամբ, բացարձակ դաժանությամբ ու ոչ կոմպետենտությամբ»։ -
«Սպայկայի» տնօրենը, ընդունելով մեղադրանքը, վերականգնել է 4.5մլրդ-ից 3-ը
Պարզվում է՝ տարբեր երկրներ առաքվել են ապրանքներ՝ Հայաստանի հարկային մարմիններից թաքցնելով դրանց իրական տեսակը՝ ավելի քիչ հարկ վճարելու համար։ -
Հավաքական հիշողությունը ձևավորում է անձնականը
Ուսումնասիրել էին 1980-2010 թվականներին ֆրանսիական հեռուստատեսությամբ ներկայացված վավերագրական ֆիլմերը, տեսանյութերը, զեկույցներն ու փաստաթղթերը։

Daily Archives: 21 декабря, 2019
Газарян заявил, что не признает обвинений, а действия Комитета госдоходов назвал преследованием. 8 апреля он был... -
После Армении — «заметно менее деспотичный» Узбекистан
Новая Зеландия была отмечена журналом за действия правительства после нападений на мечети в городе Крайстчерч, Северная Македония - за уступки Греции и смену своего названия... -
Суд в Ереване: Сослуживцы лгут, командир молчит
Вся обвинительная речь прокурора была построена на этой версии. Якобы Думикян вошел в палатку, в которой находился... -
Начальник армянских тюрем полон оптимизма
По словам Гюняна, на протяжении лет погоду делали в основном смотрители зоны, они были хозяевами положения...