Daily Archives: Օգոստոս 11, 2020
Մոր խոսքով, Վոլոդյային մեկ գողության փոխարեն ցանկանում են մի քանի նմանատիպ արարք վերագրել, հանրային պաշտպանը նկատեց՝ նման բան չկա․․․ -
«Քաղաքացու որոշում»-ն իր համերաշխությունն է հայտնել Բելառուսի ժողովրդին
Որպես հեղափոխական գործընթացներով անցած հանրության մասնիկ, կուսակցություն, մեր համերաշխությունն ենք․․․ -
Նորընտիր նախագահի վտարումը Բելառուսից չօգնեց բռնապետությանը
Ընդդիմադիր թեկնածուն լքել է երկիրը, 33 բնակավայրերում ցույցեր են, կան հազարավոր ձերբակալվածներ, հարյուրավոր վիրավորներ, անհայտ կորածներ․․․ -
Նախկին ոստիկանապետի վարքը լրագրողների նկատմամբ՝ անպատժելիության հետևանք․ հայտարարություն
Վլադիմիր Գասպարյանը սանձարձակ վերաբերմունքը «Ազատություն» լրագրողների... -
Հայաստանը չի կարող շարունակել լինել հանքահումքային երկիր․ հայտարարություն
Բռնության մշակույթի մերժումը և հակադրումը կյանքի մշակույթին հեղափոխության հիմնական առանցքն էր, որին հավատալով հանրությունը սկսեց․․․ -
Տիեզերքում, Ամուլսարում, Բեյրութում, Բելառուսում, Խաբառովսկում, Ուգանդայում, Մոսկվայում, Տեխասում, Սևանում

Daily Archives: 11 августа, 2020
К Володе, говорит его мать, применяли пытки в Вайкском отделе полиции, после чего парень совершил акт членовредительства... -
Армянская партия «Решение гражданина» солидарна с народом Беларуси
Как часть общества, прошедшего через революционные процессы, как политическая партия... -
Игра в мяч перед парламентом Армении прервалась задержаниями
Между тем, депутаты Национального собрания и члены правительства никак не комментируют насилие к защитникам Амулсара со стороны нанятых... -
Отношение экс-начальника полиции Армении к журналистам как следствие безнаказанности — заявление
Все это осталось безнаказанным и, по видимому, стало причиной того, что сегодня экс-глава полиции продолжает проявлять неподобающее отношение... -
В Беларуси погиб демонстрант. Протесты продолжаются
В ночь на 11 августа в Минске и других белорусских городах снова прошли протесты, которые начали утихать лишь к утру...