Daily Archives: Նոյեմբեր 6, 2023
Փանոսյանին ապօրինաբար հեռացրել են աշխատանքից, խանգարել նոր գործի անցնել և, օգտվելով ԿԽՄԿ-ի իմունիտետից, փորձում են կոծկել․․․ -
Առանց թոշակ Հայաստանը Ադրբեջան ա. բողոքի եկած արցախցիները 3 օր կսպասեն
— Երեւանի 99%-ը մեր դեմ ա։ Ռայոնները` չէ։ — Ցրել են ռայոններով, որ չկարանան գան։ — Պետք ա 100-120 հազարը գա ու նստի։ Փաշինյանը ոնց արեց` ոտքով եկավ։ -
Քոչարյանի տղեն կազատվի պատգամավորի թղթով
Ռոբերտ Քոչարյանի առաջնորդած «Հայաստան» դաշինքի ընտրական ցուցակում հաջորդը նրա որդի Լևոն էր։ Այսօր նա պատգամավոր դարձավ։ -
ԼՂ–ից բռնի տեղահանված անձանց կենսաթոշակների և նպաստների վերաբերյալ
Կստեղծվի հարթակ, որը ԼՂ–ից բռնի տեղահանվածներին հնարավորություն կտա առցանց դիմել կենսաթոշակ, մայրության նպաստ, խնամքի նպաստ․․․

Daily Archives: 6 ноября, 2023
Рупора на месте не было, поэтому голос вышедшего из здания делегата могли услышать только окружившие его журналисты. Призывы...и -
Минтруда выступило с заявлением о пенсиях о пособиях для карабахцев
Важно: для назначения пенсии или пособия обязательным условием, предусматриваемым законодательством, является регистрация... -
Сына Кочаряна освободят благодаря депутатскому мандату
10 дней назад ради наделения Кочаряна неприкосновенностью от депутатского мандата отказался член фракции "Армения", экс-директор... -
Нобелевская лауреатка объявила голодовку в иранской тюрьме
Мохаммади протестует против условий содержания в тюрьме Эвин, а также против требования иранских властей к женщинам носить хиджаб. Какие конкретно...