Daily Archives: Հունվար 24, 2011
Իրավապահ մարմինները ենթադրում են, որ տվյալ վայրում ահաբեկչական գործողության համար պայթուցիկ էին պատրաստում... -
«Դոմոդեդովո» օդանավակայանի պայթյունից տուժածների թվում կա մեկ հայ
Առաջին գերատեսչության հրապարակած ցուցակում 42 մարդու շարքում հայեր չկան, իսկ ահա ՌԴ արտակարգ իրավիճակների նախարարության տվյալների համաձայն... -
«Ես ձեզ բոլորիդ կսպանեմ». ահաբեկչի վերջին խոսքերը «Դոմոդեդովոյում»
Ըստ ԶԼՄ-ների` դեպքի վայրում արդեն հայտնաբերել են ենթադրյալ ահաբեկչի մարմինը: Ըստ նախնական տվյալների... -
Ահաբեկիչն անարգել բարձրացել է «Դոմոդեդովոյի» երկրորդ հարկ
Life News-ի տեղեկություններով` պայթյունի մասին տեղեկատվությունն օդանավակայանի անվտնագության ծառայությունը ստացել է... -
«Դոմոդեդովոյի» պայթյունում «կովկասյան» հետք են տեսնում
Մոսկվայի իրավապահ մարմինները ենթադրում են, որ «Դոմոդեդովոյում» ահաբեկչության հետ կարող են առնչություն ունենալ... -
Տաքսիստներն օգտվում են ողբերգությունից. ուղեվարձը 300-650 դոլար
Տաքսիստները, ովքեր աշխատում են Մոսկվայի «Դոմոդեդովո» օդանավակայանում, բարձրացրել են ուղեվարձի գները... -
Նախնական տվյալներով` «Դոմոդեդովոյում» զոհվածների թվում ՀՀ քաղաքացիներ չկան
Նշենք, որ լրատվամիջոցները հաղորդում են, որ «Դոմոդեդովոյում» պայթյունի հետևանքով զոհվել է ավելի քան 30 մարդ, մինչդեռ Twitter-ում նշվում է, որ ականատեսների... -
ՌԴ իրավապահ մարմինները փնտրում էին ահաբեկչին մինչ պայթյունը
ՌԴ իրավապահ մարմինները փնտրում էին ահաբեկչին մինչ պայթյունը Ռուսաստանի Անվտնագության Դաշնային Ծառայությունը հունվարի... -
Հայաստանի ԱԳՆ-ն ճշտում է «Դոմոդեդովոյում» ՀՀ քաղաքացիների մասին տեղեկատվությունը
Հայաստանի Արտգործնախարարությունը այս պահին ճշտում է, թե արդյոք այսօր Մոսկվայի «Դոմոդեդովո» օդանավակայնում տեղի ունեցած... -
Դոմոդեդովո. Ականատեսները հայտնում են 70 զոհերի մասին
Օդանավակայանում արգելափակում են բջջային կապը` տեղեկատվության արտահոսք թույլ չտալու համար: Զոհերի և վիրավորների իրական...

Daily Archives: 24 января, 2011
Минздравсоцразвития России опубликовало предварительный неполный список пострадавших в результате террористического акта в аэропорту «Домодедово»... -
Фрагменты тела араба и чеченская смертница. Взрыв в Москве
Террористы организовали взрыв в аэропорту «Домодедово» со второй попытки, первая не удалась из-за незапланированного самоподрыва готовящейся смертницы... -
Что остается Армении при отсутствии «прямой демократии»
Единственное, что их интересует – не умереть с голоду. В таких условиях говорить о высоких материях и общечеловеческих ценностях несколько абсурдно... -
Пытки и недозволенное обращение с людьми. Армения 2010
По официальной версии, он разбился при попытке побега, выпрыгнув из окна второго этажа полицейского здания, однако Гуляна подвергли пыткам... -
В Ереване и Лос-Анджелесе проведут акции против насилия в семьях
Инициатива «Против насилия над женщинами», которая следит за следствием по делу об избиении и убийстве 20-летней Заруи Петросян мужем и свекровью... -
«Я вас всех убью!» – крикнул перед взрывом террорист-смертник
На месте теракта уже найдены останки, предположительно принадлежащие смертнику. По предварительным данным, он был выходцем с Северного Кавказа... -
Представитель Турции переизбран на посту председателя ПАСЕ
На стартовавшей сегодня в Страсбурге зимней сессии Парламентской Ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) состоялись выборы председателя и заместителей... -
Врачи не успевают. Люди погибают по пути в больницы
До 35 человек увеличилось число жертв взрыва, который прогремел в понедельник в зоне прилета аэропорта «Домодедово». Раненых может оказаться более 140 человек. -
Террорист-смертник беспрепятственно поднялся на второй этаж «Домодедово»
«Ориентировка о том, что у нас кто-то что-то готовит появилась где-то за неделю до взрыва. Причем называлось даже место - то самое, рядом с таможенным контролем... -
Граждане Армении в теракте по предварительным данным не пострадали
По сугубо предварительным данным, среди погибших и раненых в результате теракта в московском аэропорту «Домодедово» граждан Армении нет. Об этом Epress.am...