Daily Archives: Հունիս 17, 2011
Վթարի պատճառ է դարձել վառելանյութի գների թանկացման դեմ բողոքի ակցիայի ժամանակ ճանապարհը փակած մեքենան... -
«Կարևոր ճանապարհի վրա ենք». Սերժ Սարգսյանը պատասխանեց ՀԱԿ-ին
Հանրապետության նախագահի միջամտությունը պահանջող հարցերի առկայության դեպքում նախագահի աշխատակազմի ղեկավարը կարող է ընդունել և քննարկել... -
Սերժ Սարգսյանը պատրաստվում է Համահայկական խաղերին
Սերժ Սարգսյանն ընդգծել է Համահայկական խաղերը բարձր մակարդակով անցկացնելու կարևորությունը և տվել համապատասխան հանձնարարականներ... -
Մասնագետները կոչ են անում միս չգնել ԳՈՒՄ-ի շուկայի հարևանությամբ մսի տաղավարներից
ՀՀ ԳՆ Սննդամթերքի անվտանգության պետական ծառայությունը հաղորդում է, որ այսօր ԳՈՒՄ-ի շուկայի հարևանությամբ գտնվող մսի տաղավարներից կրկին իրականացվում է մսի վաճառք... -
Ադրբեջանական բանակում զինվորը սպանել է իր զինակցին
Թովուզի շրջանի զորամասերից մեկում զինվորը սպանել է իր զինակցին դիպուկային հրացանից իրենց մեջ ծագած վեճի պատճառով... -
Գողերը վերադարձրել են իրերը` պարզելով, որ թալանել են հայտնի ֆուտբոլիստին
Ավելի վաղ Ֆուտբոլիստը հյուրընկալվել էր իր թիմակից, հարձակվող Դիեգո Ֆորլանի տանը: Եվ երբ դուրս էր եկել ընկերոջ տանից, պարզել էր, որ իր մեքենայի պատուհանը կոտրված է... -
Պուտինին ու Օբամային կարելի է տեսնել Մոսկվայի էրոտիկ թանգարանում (ՖՈՏՈ)
Թանգարանում կարելի է հանդիպել հին չինական, հնդկական և ճապոնական փորագրություններ, տիբեթական սրբապատկերներ, հայտնի մարմնավաճառ Ժոզեֆինա... -
Զուրաբյան. Ընդդիմությունը կորոշի իր անելիքները Սարգսյան-Ալիև հանդիպումից հետո
«Ակնհայտ է, որ, թեև Սերժ Սարգսյանն էդ համաձայնագրի ստորգրմամբ կստանա լրջագույն արտաքին աջակցություն, նա, այնուամենայնիվ, ամենաարմատական կերպով կթուլացնի իր դիրքերը երկրում... -
Ադրբեջանցի պատգամավորները հարցեր կուղղեն անձամբ Սերժ Սարգսյանին
Պատգամավորը վստահ է, որ «ագրեսորը» պետք է արժանի պատիժ կրի, հակառակ դեպքում «Հայաստանում անպատժելիությունը նոր ապօրինություններ կծնի... -
Ընդդիմությունը կսպասի Սերժ Սարգսյանի պատասխանին. մինչ այդ իրավիճակը չի սրի
«Մենք բացարձակապես նպատակ չունենք այն պատասխանները, որոնք հնչել են, որպես առիթ բռնել և սրել իրավիճակը: Մեզ պետք է շատ լուրջ հստակություն և մինչև ողջամիտ ժամանակ...

Daily Archives: June 17, 2011
The Russian parliament will review on Friday a protocol extending Russia's use of a military base in Armenia. -
Negotiations, Ultimatums, and Talk of Elections Unacceptable: Sargsyan’s Response to HAK Dialogue
Armenian President Serzh Sargsyan issued a statement today on the issues raised by the Armenian National Congress with... -
Opposition Will Decide its Next Steps after Sargsyan-Aliyev Meeting: Zurabyan
It can be concluded from the Russian foreign minister's statements that the question of signing a framework... -
Azerbaijani MPs Prepared to Ask Serzh Sargsyan Questions in Person
Azerbaijani MPs intend to actively participate in discussions and ask questions to Armenian President Serzh... -
Armenian Leaders Understand Only Language of Force. Opposition Awaits Serzh Sargsyan’s Response
We have absolutely no intention of aggravating the situation and pursuing those responses that have been heard as... -
London to Get 6th International Airport in Time for Olympics
The Essex seaside resort of Southend was unveiled Thursday as the new base for easyJet, which will launch 70 flights a... -
Georgia Proposal Reminded MP of Armenia-Turkey Rapprochement
The visit of His Holiness Karekin II, the Supreme Patriarch and Catholicos of All Armenians, to Georgia was historical, but... -
Arthur Abraham in Armenia to Get Married and Assist Young Boxers
Professional German boxer of Armenian descent Arthur Abraham will spend the coming 3–4 weeks in Armenia. -
455 Prisoners Released Under Amnesty as of Jun. 16
As of Jun. 16, there are 455 prisoners released and 54 prisoners whose sentences have been reduced under... -
Arthur Abraham Wants to Teach Armenian Boxers Foreign Languages
Professional German boxer of Armenian descent Arthur Abraham is preparing to open a professional boxing school in...