Daily Archives: Սեպտեմբեր 17, 2011
«Այդ ժամին այնտեղով անցնում էի և երթուղային տաքսու միջից նկատեցի, որ ուզում են ծառը կտրել: Իջա, մոտեցա նրանց... -
Աղմկահարույց սպանություն. մեղադրյալի համար 15 տարվա ազատազրկում պահանջեցին
Դատախազությունը սխալվել է: Մի անգամ նույն մեղադրանքը նույն հիմքերով ներկայացրել է Արսեն Ահարոնյանին, հաջորդ անգամ նույն հիմքերով,արդեն հարազատների ցուցմունքները փոխելուց հետո... -
Հայաստանցիների իրազեկման մակարդակը կբարձրացնեն մուլտֆլմի միջոցով
Մուլտֆիլմի հերոսներն են Արչո Արջուկը (ձայնը` երգիչ Արսեն Գրիգորյան), Արշո Արջուկը (ձայնը` դերասանուհի Իրինա Դանիելյան), Կար-Կառ ագռավ (ձայնը` դերասան Վիգեն Ստեփանյան... -
Հայաստանում լուծվող սուրճի շուկայի առաջատարին մեղադրում են անհիմն գնաճի մեջ
Հանձնաժողովի ուսումնասիրություններով բացահայտվել է, որ վերոնշյալ ընկերությունը տևական ժամանակ լուծվող սուրճն իրացրել է խիստ տարբերակված գներով, իսկ որոշ դեպքերում էլ... -
«ԱրմենՏել»-ին «թալանած» տղամարդը բերման է ենթարկվել
Սեպտեմբերի 16-ին ոստիկանության Սիսիանի բաժնի ծառայողները բերման են ենթարկել Ախլաթյան գյուղի մի բնակչի, որը 2010 թ. հուլիսից մինչև հոկտեմբերն ընկած ժամանակահատվածում... -
ԵՊՀ-ն հերքում է Հայ բանասիրության ֆակուլտետի փոխդեկանին
«Հնարավոր է, որ նման խոսակցություններ են պտտվել ուսանողների շրջանում, բայց պաշտոնապես ոչ ոքի չի ասվել նման բան: Այժմ նորմալ դաս է ընթանում... -
Անկախության միջոցառումներին Սերժ Սարգսյանը կլինի միակ նախագահը
ՀՀ առաջին նախագահ Լևոն Տեր-Պետրոսյանը չի մասնակցելու Հայաստանի անկախության տոնակատարության սեպտեմբերի 21-ի միջոցառումներին, այդ թվում՝ պետական ճաշին... -
Երիտասարդներին վրաերթի ենթարկած վարորդին փնտրում են
Ժամը 20.30-ի սահմաններում, «ԳԱԶ-53» մակնիշի ավտոմեքենան Զառ-Սևաբերդ ճանապարհի 2-րդ կմ-ին շրջվել է, ինչի հետևանքով ավտոմեքենայի սրահում գտնվողները... -
Հայաստանն արդեն դիվանագիտական հարաբերություններ ունի Հոնդուրասի հետ
Սեպտեմբերի 16-ին Միավորված Ազգերի Կազմակերպությունում Հայաստանի և Հոնդուրասի մշտական ներկայացուցիչներ Կարեն Նազարյանը... -
Ասանժի իրերը կվաճառեն աճուրդից
Աճուրդի հանված լոտերի մեկնարկային գինը տատանվում է 315 դոլարից (թեյի միանգամյա օգտագործման փաթեթի համար) մինչ կես միլիոն դոլար (համակարգչի համար)...

Daily Archives: 17 сентября, 2011
Постпреды Армении и Гондураса в Организации объединенных наций Карен Назарян и Мари Флорес подписали в пятницу совместное заявление об установлении... -
Ереванских студентов заставили благословляться у католикоса
«Организовали очередное шоу: католикос, видимо, решил показаться в преддверии праздника независимости. А потом удивляются, почему студенты... -
Экс-президенты Армении избегут обеда с нынешним и военного парада
Приглашение на государственный обед, военный парад на площади Республики и большой концерт там же получил также и первый президент Армении, лидер... -
Заключенный армянской тюрьмы собирается зашить себе рот
«Чаша моего терпения переполнилась. Если бы я был виновен, то спокойно бы нес свое наказание в ожидании свободы, но я не виноват и не принимал вины даже на суде... -
Вещи основателя WikiLeaks выставят на аукцион
Стартовая цена лотов колеблется от 315 долларов за пакетик кофе и до полумиллиона долларов за компьютер, если купить его без торгов... -
Всех президентов Армении пригласили на праздник. Среди них лидер оппозиции
Пресс-секретарь Тер-Петросяна Арман Мусинян сообщил, что пригласительный они получили, но окончательный ответ дадут в течение сегодняшнего дня... Глава канцелярии второго президента Виктор Согомонян также пообещал ответить в полдень. -
Олигархи подрались на ТВ-съемках. ВИДЕО
Передача была посвящена экономическому кризису. Сначала миллионеры сцепились на словах. Экс-глава Mirax Group Сергей Полонский заявил, что у него есть "желание дать в морду"... -
Медсестра сделала смертельную инъекцию 4-летнему сыну армянского полицейского
По факту возбуждено уголовное дело против медсестры госпиталя Тамары Евдокимовой по статье «ненадлежащее оказание медицинской помощи, которое по... -
В США самолет рухнул на зрителей (ВИДЕО)
На авиашоу в американском городе Рино штата Невада самолет времен Второй мировой войны, демонстрировавший фигуры высшего пилотажа, рухнул на зрителей...