Daily Archives: Հուլիս 14, 2014
Կից ներկայացված հաղորդագրության մեջ ԼՂՀ ՊՆ-ն հիշեցնում է, որ այսօր ավելի վաղ` ժամը 13:00-ի դրությամբ, Քարվաճառում ավարտվել է ՊԲ հատուկ նշանակության ստորաբաժանումների... -
14 ամիս կոմայի մեջ գտնվող կնոջ ամուսինը Սերժ Սարգսյանին խնդրել է օբյեկտիվ քննություն ապահովել
Ես բժիշկ կամ փորձագետ չեմ, սակայն կարդալով առաջին երկու փորձաքննությունների տվյալները ավելի քան համոզվել եմ, որ կնոջս ներկայիս վիճակի մեղավորները բժիշկներն են․․․ -
Ադրբեջանական դիվերսիոն խմբի անդամները ռազմագերիներ չեն․ ՀՀ ՊՆ
Վնասազերծված դիվերսիոն խմբի հանցավոր գործունեության համար` պետության տարածքի ապօրինի հատում, սպանություն և սպանության փորձ, հատուկ պահպանվող տարածքների... -
«2009-ից նույն տեղում ենք»․ նախորդ վարչապետը նույնպես հանդիպել էր զոհված զինվորների ծնողներին
«Ասացի՝ պարոն Աբրահամյան, այսօր ես ունեմ գերեզման, սակայն չունեմ երեխայիս մահվան պատճառը, ո՞նց եք նայում դրան։ Նաև հարցրի՝ ես չեմ ծնողը, Աստված չանի, որ դուք լինեք իմ փոխարեն... -
Պետության իրավունքը ոչինչ է անհատի իրավունքի դեմ․ Նովոդվորսկայան՝ Ղարաբաղի մասին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
ԽՍՀՄ փլուզումից հետո շարունակել է իր գործունեությունը Ռուսաստանի Դաշնությունում, համարվում է ՌԴ իշխանությունների ամենահետևողական քննադատներից մեկը... -
Վարդենիսից հայտնում են ևս մեկ ադրբեջանցու մասին, ԼՂՀ ՊՆ-ն մտածում է պետության մասին (թարմացված)
Այսօր, ժամը 12։00-ի սահմաններում ՀՀ և ԼՂՀ սահմանահատվածում` Հարուրի ձոր կոչվող տարածքում, մեկ ադրբեջանցի է վիրավորվել, ապա գերեվարվել... -
«Սարգսյանի ու Ալիևի խաղերը»․ ազատամարտիկը բացատրում է՝ ինչու պատերազմ չի լինի
«Ամեն դեպքում՝ եթե զինված բախումներ լինեն, այդ նույն զինված մարդիկ պետք է հետագայում գործող իշխանության դեմ դուրս գան։ Որովհետև թե՛ ադրբեջանցի... -
Դատախազը պահանջել է «բերման ենթարկել» տուժողին․ վերջինիս ճնշում են, պնդում է փաստաբանը
«Ես հայտատարեցի, որ տուժողի՝ դատարանում արած հայտարարության մասին ես արդեն դիմել են դատախազություն, ուղարկել եմ դատական նիստի կրիչը... -
Էլէներգիայի հարցով զբաղվող նախաձեռնությունը 8 պահանջ է ներկայացնում պետական մարմիններին
«Ո՛չ թալանին» կոչ է անում ՀՀ քաղաքացիներին մասնակցել ստորագրահավաքի, որում ներառված 8 կետանոց դիմումը ներկայացվելու է ՀՀ պետական համապատասխան...

Daily Archives: 14 июля, 2014
«Налицо неопровержимые доказательства того, что на самом деле мы имеем дело с преступной группировкой, которую азербайджанские -
«Топчемся на месте»: родители погибших в армянской армии военнослужащих встретились с премьером
«Я сказала, что есть могила сына, однако нет причины смерти моего ребенка, как вы на это смотрите? А еще спросила... -
Карабах сообщил об окончательной нейтрализации диверсионной группы
На момент размещения информации на Epress.am Минобороны НКР распространило сообщение, в котором говорится: «Сегодня в 13:00 в Карвачаре... -
Приехал из России и понял: Армении с ее умными детьми не нужно в Таможенный союз
- "Колокол на исторических воротах — чтобы предупредить о наступлении турок", "Смотровая башня — чтобы увидеть турок" и т. д. Турками здесь называют заодно... -
«Заигрывания Саргсяна и Алиева». Ветеран объяснил, почему не будет войны
«на самом деле военных действий не будет, так как и в случае победы, и в случае поражения оба президента лишатся власти»... -
В Армении прокурор потребовал «привода в суд» пострадавшего по делу о взятке
«Я заявила, что уже обратилась в прокуратуру на основании заявлений, сделанных пострадавшим в суде, отправила запись судебного заседания... -
Инициатива не верит разъяснениям о подорожании электричества в Армении
Члены инициативы отмечают, что также не заслуживают доверия представленные компаниями электро-энергетической системы исследования...